Територіальні громади сьогодні пов’язані низкою економічних, соціальних та культурних зв’язків, які є основою спільного розвитку та мають величезний потенціал для зростання. Цей потенціал може бути використаним ще більш продуктивно за умови тісної співпраці та встановлення партнерства й добросусідства між громадами. Така співпраця націлена на здійснення необхідних кроків для обміну досвідом в межах партнерства між громадами.

З метою створення комфортного та безпечного середовища для життя наших громадян та взаємовигідного партнерства (співпраці) із сусідніми громадами, сьогодні у Іршавській міській раді відбулася зустріч голів двох територіальних громад: Іршавської – Віктора Симканинця та Буштинської територіальної громади – Руслана Янчія. Від сьогодні це дві громади-партнерки, голови яких підписали офіційний документ - Меморандум про співпрацю та партнерство між територіальними громадами на території України.

Щиро вдячні за дружній візит партнерів до нашої громади. Надіємося на плідну співпрацю та реалізації спільних перспективних проєктів заради розвитку та розквіту обох громад.