Звертаємо увагу суб’єктів господарської діяльності громади, за інформацією Всеукраїнської асоціації громад (ВАГ), 18 січня о 16:00 відбудеться вебінар «Гранти для бізнесу. Державні гранти». Під час заходу буде можливість дізнатись про актуальні державні програми підтримки для бізнесу та особливості подачі заявок на гранти. Організатор – Команда підтримки реформ Міністерства економіки України.

Україна інвестувала в розвиток підприємництва 6,5 млрд грн за півтора року. Понад 11 тисяч українців вже отримали від держави фінансову підтримку у вигляді грантів на старт або розширення бізнесу в рамках програми «єРобота». На 2024 рік у державному бюджеті заплановано збільшення програм розвитку підприємництва. Очікується, що обсяг фінансування грантових програм для бізнесу сягне 9 млрд грн. У цих умовах підприємцям важливо навчитись якісно заповнювати документи, щоб успішно отримувати гранти від держави.

Під час вебінару «Гранти для бізнесу. Державні гранти» будуть розглядатись наступні питання:

Які програми підтримки бізнесу заплановані на 2024 рік?
Що важливо знати тим, хто планує оформити заявку в рамках програм «Власна справа» та «Розвиток переробного підприємства»?
Які типові помилки при заповненні грантових заявок, бізнес-планів?
Модератор заходу – Денис Шемякін, Директор Команди підтримки реформ Мінекономіки. Захід відбувається за участі заступниці Міністра економіки України Тетяни Бережної, Міністерства економіки України, АТ “Ощадбанк”, Державної служби зайнятості.

Реєстрація обов’язкова за наступним посиланням: https://forms.gle/LHajZWZPFRPGUTJB6

Вебінар транслюватиметься на платформі Zoom. Посилання на захід буде направлене на електронну адресу, вказану при реєстрації напередодні вебінару.

З детальною програмою можна ознайомитися за посиланням: https://cutt.ly/CwHh2aXL