Керуючись Конституцією та законами України, актами Президента України, Кабінету Міністрів України, Положенням про старосту села та іншими нормативно - правовими актами, що визначають порядок його діяльності та взаємовідносинами із Іршавською територіальною громадою звітую про роботу за листопад - грудень місяць 2023 року по Осійському старостинському округу №5:

 1. Надано консультації при особистому зверненні громадян.
 • Видано довідок різного характеру - 155
 • Видано актів обстеження умов проживання та по факту проживання – 29
 • Видано характеристик  по місцю вимог 5
 • Листування з державними органами, установами, організаціями ( проекти відповідей) – 15
 • Опитування  ВПО  про перебування  на території Осійського старостинського округу №5 ( щотижнево ).
 •  Щоп’ятниці  надання інформації до відділу соціального захисту населення Іршавської міської ради  по внутрішньо переміщеним особам.
 • Щотижнево надання інформації до відділу соціального захисту населення Іршавської міської ради щодо потреби у паливі для домогосподарств де проживають ВПО.
 • Роздача  податкових повідомлень - рішення фізичним особам про сплату  податку на нерухоме майно.
 • Роздача податкових повідомлень  - земельного податку  з фізичних осіб.
 1. Прийом громадян проводжу по місцю роботи в межах робочого часу та в позаробочий час за місцем проживання жителів села. Здійснюю моніторинг стану дотримання їхніх прав і законних інтересів у сфері соціального захисту, культури, освіти, фізичної культури та спорту, реалізації ними права на працю та медичну допомогу.

          Я, як староста, член виконавчого комітету беру участь у засіданнях виконавчого комітету міської ради. Виконую доручення міської ради, її виконавчого комітету, міського голови, інформую їх про виконання доручення.

Приймаю постійну участь та представляю інтереси жителів села, які звертаються за наданням матеріальної допомоги на лікування у зв’язку з важкими хворобами та складними життєвими обставинами, які розглядаються на виконавчому комітеті Іршавської міської ради. Всі звернення були підтримані та задоволені.

Щодо благоустрою, то жителі села беруть активну участь у соціально- економічному та культурному житті села. За звітній період на території Осійського старостинського округу проведено наступні роботи:

 • У листопаді підходять до завершення роботи з розчищення вулиці та відводу води по вул. Дубницька.
 • 17.11.2023 року проведено поточний ремонт вулиці Дубницька.
 • 24.11.2023 року завезено протиожеледну суміш по вул. Лазянська, Дубницька, Перемоги, Б.Хмельницького, Шевченка в Осійському старостинськму окрузі.
 • 25.11.2023 року вшанували пам'ять жертв ГОЛОДОМОРУ 1932-1933 років геноциду. До дня пам’яті жертв голодомору у сільському клубі проведено годину реквієм «В руках що виростили хліб не залишили зернини». В бібліотеці оформлено виставку «Геноцид українського народу». Біля пам’ятника сільської ради вшанували пам'ять загиблих хвилиною мовчання та запалили лампадки.
 • Протягом грудня 2023 року проводилась розчистка доріг місцевого значення від снігу.
 1. Внесено зміни в по господарську книгу в частині землекористування у зв’язку з фактичним обміром земельних ділянок та здійснюються зміни в програмі ДПІ, щодо цих змін. Вноситься інформація щодо землекористувачів в ГУДПС для нарахування податку плати за землю. Готуються листи щодо питань, які стосуються земельних відносин. Здійснюється участь у розгляді земельних відносин, у просторовому плануванні відповідної належної території. Надаються громадянам роз’яснення з приводу землекористування.
 2. Щотижнево проводиться звірка  карток реєстрації особи та адресних карток.
 • Оповіщення громадян, які підлягають призову на строкову військову службу.
 • Проведено агітаційно-роз’яснювальні роботи щодо проходження військової служби за контрактом.
 • У ході роботи проводилась інформаційно – роз’яснювальна робота з чоловіками віком від 18 до 60 років, та надавалося  роз’яснення про грошове та соціальне забезпечення, особливості та переваги проходження та інші аспекти військової служби за контрактом. Також розміщено у адмінбудинку стенд з матеріалами про контрактну службу, що допомагає інформувати молодих людей про сучасну військову службу як роботу з військовим характером.
 • Оформлено акти обстеження для отримання одноразової грошової допомоги сім’ям учасників бойових дій.
 • Проводиться інформаційно – роз’яснювальна робота серед призовників та випускників Осійської ЗЗСО І – ІІІ ст. ім.. Ф. Потушняка з популяризації військових професій та проходження військової служби за контрактом у Збройних Силах України.

Попри війну, жителі села беруть активну участь в соціально-економічному та культурному житті нашого села. Проводиться впорядкування подвір’їв господарств жителів села, установ та підприємств та прилеглих до них територій, узбіччя під’їздних доріг, пам’ятних місць.

          Велика і щира подяка нашим Збройним Силам України за захист нашої землі і наш відносно спокійний сон. Висловлюю слова вдячності всім тим, хто забезпечує надійну роботу тилу, тим, хто підтримував різноманітні благодійні ініціативи, хто долучився до вирішення важливих для громади питань, за прояв їх небайдужості та патріотизму.

Дякую за довіру, підтримку і співпрацю міському голові, виконавчому комітету міської ради, депутатам міської ради, робітникам всіх установ та закладів, підприємцям, керівникам підприємств, всім жителям села, хто докладає багато зусиль для покращення життя нашого старостинського округу.

 

Староста с. Осій                           Іван Попович