Сьогодні з робочим візитом до Іршавської міської ради завітали - керівник Закарпатського регіонального офісу Проєкту USAID «ГОВЕРЛА» Володимир Плетюк та Михайло Бундзяк – спеціаліст з місцевих фінансів.  Разом з Іршавським міським головою Віктором Симканинцем, під час цієї зустрічі, вони обговорили питання співпраці, надання необхідної підтримки громаді, а також спроможності громади у наданні муніципальних послуг та пропозицій щодо покращення їх якості.

У результаті досліджень, семінарів, навчання від досвічених експертів за підтримки USAID «ГОВЕРЛА», Іршавська громада як учасник такого проекту отримує дуже важливу комплексну підтримку для покращення інституційної спроможності органів місцевого свмоврядування, вдосконалення управлінських практик, надання послуг та місцевого економічного розвитку. А ще безцінний досвід – знання щодо формування можливостей для зростання власних доходів місцевих бюджетів, можливості залучення зовнішніх фінансових ресурсів для реалізації проєктів стратегічного розвитку громади тощо. Спілкуючись присутні ділилися досвідом про кращі практики, що застосовувались у нашій громаді у 2021-2024 роках.

    Упродовж нашої співпраці з USAID «ГОВЕРЛА», Іршавська громада отримала цінне й потрібне обладнання та матеріали, які допомагають нам краще справлятися з викликами сьогодення, за що ми щиро вдячні американському народу.