Рік народження - 1924

Третього січня виповнилося 100 років від дня народження Олени Василівни Шкоди з Підгірного. Народилася вона в багатодітній сімї. Багато довелося пережити на своєму довгому життєвому шляху. Дотепер памятає правління Масарика, культ особи Сталіна, комуністичні часи. Каже, дякує Богу, що дожилася до незалежності України.

  • Правду сказати, ніколи не було легко,- згадує тепер Олена Василівна. - На хліб насущний завжди доводилося важко трудитися. Легко нічого не приходило.

 Одружилася Олена Василівна уже в повоєнний час - далекого 1945 року. Разом із чоловіком працювали в рільничій бригаді колгоспу "Червоний партизан". То були часи, коли майже всі роботи доводилося виконувати вручну. Садили картоплю за плугом, пшеницю і жито збирали серпом - таке можна побачити хіба що в старих фільмах. Але люди жили дружно, на роботу йшли з радістю навіть пісні співали у вільний від праці час. Виховали двох дітей дочку Анну і сина Івана. Радіє ювілярка за те, що має велику родину: 5 онуків 11 правнуків і 4 праправнуків. Із чоловіком Олена Василівна прожила 50 років. Уже 19 років як залишилася вдовою пішов із життя і син Іван. Тепер іменинниця проживає з онукою Ольгою та ії чоловіком Михайлом. Із столітнім ювілеєм її прийшли привітати Іршавський міський голова Віктор Симканинець, староста Чорнопотіцького старостинського округу Іван Газдик, голова ветеранської організації Іршавщини Петро Король та підприємець Василь Маргіта. Вони вручили іменинниці квіти, подарунки та побажали довгих і щасливих років життя.

Василь ШКІРЯ