Вчора у Іршаві попрощалися та, за всіма християнськими традиціями, провели в останню земну дорогу воїна Поповича Івана Павловича 22.08.1979 р.н. Іван Павлович не був одружений, але мав велику люблячу родину, братів та сестер від яких вчора прощався у храмі останнім листом. Боляче було дивитися на стареньких батьків, заплакану маму, яка так і не дочекалася побачити сина у весільному вбранні, натомість ховала його у військовому. 
     Наш Герой загинув 23.12.2023 р., виконуючи функції старшого сапера інженерно-саперного взводу 101 ОБр. З перших днів війни Івана Павловича було призвано до військової служби. Тобто це Людина, яка щоденно, з перших днів російського вторгнення, берегла наш спокійний сон до останнього подиху та віддала життя заради найціннішого в державі - миру й незалежності.
     За бажанням батьків, заупокійний молебень для нашого захисника розпочали вдома, пізніше траурний кортеж всю дорогу, від дому до храму,  супроводжували містяни стоячи навколішки та схиливши голови. О 13.00 розпочалася заупокійна панахида у Петро-Павлівському храмі м. Іршава.  Очолив службу прот. Михаїл Юріна, до служби долучилися й інші священнослужителі громади: прот.Михаїл Гангур, прот.Василій Жупанин, прот.Михаїл Ганчіч, прот.Феодор Лях, прот.Іван Совтан, проот.Олександр Булеца, прот.Іван Вовканич, прот.Петро Зейкан, прот.Василій Панющик та настоятель Петро-Павлівського храму прот. Михаїл Лях.
       Попович Іван Павлович похований у ряду Героїв Алеї слави в м.Іршава та назавжди залишиться у нашій пам'яті... 
Нехай Господь зішле втіху батькам загиблого та вічний спокій воїну - нашому Герою і Захиснику!