Шановні мешканці нашої громади!

Через складні погодні умови, налипання мокрого снігу на деревах, які в багатьох місцях пошкодили лінії електромереж, відбулося знеструмлення населених пунктів громади. Шість аварійних бригад РЕМ ПАТ Іршавського РЕМ задіяні на відновлювальних роботах. Оперативне здійснення робіт ускладнене поваленими деревами. На ліквідації подібних перепон задіяні й інші служби. Роботи тривають…

Станом на 16.00 год відомо, що сталось більш 300 пошкоджень дротів електропередачі, багато місць провисання проводів повітряних ліній, пошкоджено більше 35 електроопор... Роботи проводитимуться постійно та і у нічний час, поки проблема не буде вирішена!

«Закарпаттяобленерго» переважну більшість знеструмлень "бачить" в реальному часі завдяки телекомунікаційним системам. Але якщо ви стали свідком пошкодження об’єктів електропостачання, обриву ліній електропередач – телефонуйте до кол-центру ПрАТ «Закарпаттяобленерго» за номером 0 800 50 16 20. При цьому не наближайтеся до ліній, які на землі, на відстань менше ніж 8 метрів.

Просимо вас з розумінням поставитися до ситуації!