8 грудня Віктор Симканинець разом з представниками Іршавської міської ради на регіональному форумі презентували результати проєкту "Встановлення зупинок громадського транспорту в Іршавській ТГ". Як уже неодноразово повідомлялося, даний проєкт був реалізований у рамках  проєкту МОМ "Людський вимір: інклюзивні дані для стабільного розвитку" за фінансової підтримки уряду Канади. Усі 15 закарпатських громад ділилися своїми впровадженими проєктами. Кожна згадувала  свій шлях у проєкті, ділилася власним досвідом. Говорили про дані, які потребують громади для прийняття інклюзивних рішень і як покращувати їх збір та аналіз, торкнулися теми важливості координації та об'єднання зусиль в громадах.

       Мешканці Іршавської громади уже користуються чудовими стильними зупинками, які згідно з договором, виконували наші місцеві майстри - БК "Ковальська майстерня", а всі кошти у сумі 444 000 грн на їх виготовлення надав донор - уряд Канади через проєкт "Людський вимір". Щира дяка Міжнародній організації з міграції та її регіональній координаторі Людмилі Лівак та виконавцю проєкту - Західно-українському ресурсному центру і особисто координаторці Ларисі Бичковій.

       Тож проєкт завершено, попереду моніторинг якості, а також участь спеціалістів Іршавської міської ради у нових конкурсах та проєктах.