У квітні 2022 року був мобілізований до ЗСУ та став на захист  Батьківщини  зовсім юний захисник з Іршавщини Пилипко Іван Михайлович.

Народився наш захисник 25.10.1999 року в мальовничому селі Ільниця, що на Іршавщині Закарпатської області, виріс у багатодітній щирій українській працелюбній родині, де був бажаною дитиною, любив своїх маленьких племінників та сестричок. 24 серпня 2021 року, Іван Пилипко був нагороджений пам'ятною відзнакою-медаллю "УЧАСНИК ВІЙСЬКОВОГО ПАРАДУ" від Президента України - Верховного Головнокомандувача ЗСУ. Солдат - стрілець стрілецького відділення, стрілецького взводу, стрілецької роти, який відданий військовій присязі та до останнього  подиху захищав свою Батьківщину та  нас – загинув 06.12.2023 р. під час виконання бойового завдання.

На превеликий жаль, війна  забирає найкращих… Відтак, до рідного дому надійшла страшна звістка, що сина вже немає. Ця інформація сколихнула і всю іршавську громаду. Схиливши голови у скорботі, цієї неділі, 10 грудня, мешканці громади утворювали «живий коридор пошани» супроводжуючи траурну колону з тілом Героя від міста Іршава і аж до самого Свято-Покровського храму в селі Ільниця, де відбувалася похоронна процесія. Поховали Воїна на кладовищі рідного села, де він назавжди спочиватиме у мирі.

Схиляємо  голови перед тобою знову і знов!

Щирі співчуття батькам та рідним Героя.

Вічна Слава та Світла пам'ять ТОБІ ГЕРОЮ!!!