Іршавська міська рада

Закарпатська область, Хустський район

ПОВІДОМЛЕННЯ ПРО ОПРИЛЮДНЕННЯ ПРОЕКТУ ДОКУМЕНТА ДЕРЖАВНОГО ПЛАНУВАННЯ ТА ЗВІТУ ПРО СТРАТЕГІЧНУ ЕКОЛОГІЧНУ ОЦІНКУ

Дата: 05.12.2023 14:59
Кількість переглядів: 133

ПОВНА НАЗВА ДОКУМЕНТА ДЕРЖАВНОГО ПЛАНУВАННЯ


Детальний план території для будівництва та обслуговування будівель торгівлі (03.07) в м. Іршава, контур 1133, Хустського району, площею 0,1836 га кадастровий номер 2121910100:07:002:0194 розробляється з метою визначення планувальної організації і функціонального призначення, просторової композиції і параметрів забудови земельної ділянки в м. Іршава, та підлягає стратегічній екологічній оцінці.

               ОРГАН, ЩО ПРИЙМАТИМЕ РІШЕННЯ ПРО ЗАТВЕРДЖЕННЯ ДОКУМЕНТА ДЕРЖАВНОГО ПЛАНУВАННЯ Іршавська міська рада (rada@irshava.info).   
ПРОЦЕДУРА ГРОМАДСЬКОГО ОБГОВОРЕННЯ ДАТА ПОЧАТКУ ТА СТРОКИ ЗДІЙСНЕННЯ ПРОЦЕДУРИ відповідно до ст. 12 Закону України «Про стратегічну екологічну оцінку» громадське обговорення звіту зі стратегічної екологічної оцінки (розділу «Охорона навколишнього середовища»), та проекту Детальний план території для будівництва та обслуговування будівель торгівлі (03.07) в м. Іршава, контур 1133, Хустського району, площею 0,1836 га кадастровий номер 2121910100:07:002:0194 розробляється з метою визначення планувальної організації і функціонального призначення, просторової композиції і параметрів забудови земельної ділянки в м. Іршава та підлягає стратегічній екологічній оцінці.  розпочато з дня їх оприлюднення, а саме 05 грудня  2023 року на сайті Іршавської міської ради (https://irshavaotg.gov.ua/) та триватиме до 05 січня 2024 року.                                            

         СПОСОБИ УЧАСТІ ГРОМАДСЬКОСТІ                                                      

        Громадськість в межах строку громадського обговорення має право подати в письмовій формі зауваження та пропозиції до звіту із стратегічної екологічної оцінки (розділу «Охорона навколишнього середовища») та проекту документу державного планування. Усі зауваження і пропозиції до проекту документа державного планування та звіту про стратегічну екологічну оцінку (розділу «Охорона навколишнього середовища» ), одержані протягом встановленого строку, підлягають обов’язковому розгляду замовником. За результатами розгляду замовник враховує одержані зауваження або вмотивовано їх відхиляє.                                                              

ДАТА, ЧАС І МІСЦЕ ПРОВЕДЕННЯ ЗАПЛАНОВАНИХ ГРОМАДСЬКИХ СЛУХАНЬ (У РАЗІ ПРОВЕДЕННЯ)                                      

  04 грудня 2024 року о десятій годині к.ч. у приміщенні сесійного залу засідань міської ради, за адресою м.Іршава, площа Народна, буд. 2. Ознайомитися з проектом Детального плану території та отримати додаткову інформацію можна за адресою: 90100, Закарпатська обл., м. Іршава, площа Народна, буд. 2 тел. (03144) 2-24-83;        

                 
ОРГАН, ДО ЯКОГО ПОДАЮТЬСЯ ЗАУВАЖЕННЯ І ПРОПОЗИЦІЇ, ЙОГО ПОШТОВА ТА ЕЛЕКТРОННА АДРЕСИ ТА СТРОКИ ПОДАННЯ ЗАУВАЖЕНЬ І ПРОПОЗИЦІЙ       

   Зауваження і пропозиції до Звіту із стратегічної екологічної оцінки, проекту Детального плану території подаються до: виконавчого комітету Іршавської міської ради. 90100, Закарпатська обл., Хустський район, м. Іршава, площа Народна, буд. 2. Або на електронну адресу rada@irshava.info Строк подання зауважень і пропозицій до 05 січня 2024 року. Пропозиції та зауваження, подані після встановленого строку, не розглядаються.


МІСЦЕЗНАХОДЖЕННЯ НАЯВНОЇ ЕКОЛОГІЧНОЇ ІНФОРМАЦІЇ, У ТОМУ ЧИСЛІ ПОВ’ЯЗАНОЇ ЗІ ЗДОРОВ’ЯМ НАСЕЛЕННЯ, ЩО СТОСУЄТЬСЯ ДОКУМЕНТА ДЕРЖАВНОГО ПЛАНУВАННЯ
90100, Закарпатська обл., м. Іршава, площа Народна, буд. 2. Необхідність проведення транскордонних консультацій щодо проекту документа державного планування відсутня.


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Форма подання електронного звернення


Авторизація в системі електронних звернень

Авторизація в системі електронних петицій

Ще не зареєстровані? Реєстрація

Реєстрація в системі електронних петицій


Буде надіслано електронний лист із підтвердженням

Потребує підтвердження через SMS


Вже зареєстровані? Увійти

Відновлення забутого пароля

Згадали авторизаційні дані? Авторизуйтесь