На минулому тижні у сесійній залі Іршавської міської ради відбувся презентаційний звіт про реалізацію результатів аудиту безпеки. 
      Проєкт реалізується завдяки фінансовій підтримці Уряду Великої Британії в межах проєкту «Жінки. Мир. Безпека»: відповідь на виклики воєнного часу», який виконується Українським Жіночим Фондом у партнерстві з ГО «Ла Страда – Україна», Асоціацією жінок-юристок України «Юрфем», Інформаційно-консультаційним жіночим центром, Українською фундацією громадського здоров’я та Центром «Жіночі перспективи» за сприяння Офісу Віце прем’єр-міністерки з питань європейської та євроатлантичної інтеграції України та Апарату Урядової уповноваженої з питань гендерної політики.

      В рамках цього проєкту відбувся візит з обміну досвідом до Коаліції 1325-Закарпаття. У візиті брали участь представниці та представники Коаліцій 1325 із Луганської, Харківської, Львівської, Хмельницької та Донецької областей.
Також учасниками візиту є громадські організації-учасниці Коаліції 1325-Закарпаття, Маріанна Колодій, голова Секретаріату Коаліції 1325-Закарпаття.
Голова організації "Іршавські промені" Віра Глушко знайомила гостей з результати аудиту безпеки громадських просторів Іршавської ТГ, поділилася досвідом. Провели цікаву зустріч з міським головою Віктором Симканинцем та його заступником Іваном Васильцюном.