1 грудня у сесійній залі Іршавської міської ради відбувся презентаційний звіт про реалізацію проєкту «Встановлення зупинок громадського транспорту в Іршавській ТГ», який впроваджувався спільно з Міжнародною організацією з міграції та реалізовувався впродовж 7-ми місяців у нашій громаді.

       На зустріч були запрошені депутати та депутатки, представники та представниці структурних підрозділів міської ради, бізнесу, організацій громадянського суспільства, лідери та лідерки думок, мешканці та мешканки громади. Віра Глушко та Анастасія Куруц, працівниці відділу економічного розвитку та інвестицій, звітували про етапи реалізації та результати проєкту. Павло Брич, представник місцевого виробництва «БК Ковальська майстерня», розповів про особливості виконання цього замовлення та про якість та надійність нових зупинок. Віктор Симканинець та Іван Васильцюн привітали присутніх  з успішним завершенням проєкту та подякували всім його учасникам. Далі, до нових звершень!

       Нагадуємо, що проєкт було реалізовано Міжнародною організацією з міграції (МОМ) в рамках компоненту "Людський вимір: розбудова спроможностей збору даних на низовому рівні для покращення підготовки та стійкості громад в Україні" за фінансування Міністерства закордонних справ, торгівлі та розвитку Канади.
Дякуємо нашим партнерам за нові можливості для громади!