Іршавська міська рада

Закарпатська область, Хустський район

ПОВІДОМЛЕННЯ ПРО ОПРИЛЮДНЕННЯ ПРОЕКТУ ДОКУМЕНТА ДЕРЖАВНОГО ПЛАНУВАННЯ ТА ЗВІТУ ПРО СТРАТЕГІЧНУ ЕКОЛОГІЧНУ ОЦІНКУ

Дата: 14.11.2023 11:41
Кількість переглядів: 116

ПОВІДОМЛЕННЯ ПРО ОПРИЛЮДНЕННЯ ПРОЕКТУ ДОКУМЕНТА ДЕРЖАВНОГО ПЛАНУВАННЯ ТА ЗВІТУ ПРО СТРАТЕГІЧНУ ЕКОЛОГІЧНУ ОЦІНКУ    

                                                                               
ПОВНА НАЗВА ДОКУМЕНТА ДЕРЖАВНОГО ПЛАНУВАННЯ      

Детальний план території для індивідуального садівництва (01.05) в с.Ільниця, урочище "Вільховий", Хустського району, площею 0,4500 га кадастровий номер 2121984500:02:001:0044

 ОРГАН, ЩО ПРИЙМАТИМЕ РІШЕННЯ ПРО ЗАТВЕРДЖЕННЯ ДОКУМЕНТА ДЕРЖАВНОГО ПЛАНУВАННЯ Іршавська міська рада (rada@irshava.info). 
ПРОЦЕДУРА ГРОМАДСЬКОГО ОБГОВОРЕННЯ ДАТА ПОЧАТКУ ТА СТРОКИ ЗДІЙСНЕННЯ ПРОЦЕДУРИ
відповідно до ст. 12 Закону України «Про стратегічну екологічну оцінку» громадське обговорення звіту зі стратегічної екологічної оцінки (розділу «Охорона навколишнього середовища»), та проекту Детальний план території для індивідуального садівництва (01.05) в с.Ільниця, урочище "Вільховий", Хустського району, площею
0,4500 га кадастровий номер 2121984500:02:001:0044 розпочато з дня їх оприлюднення, а саме 14 листопада  2023 року на сайті Іршавської міської ради (https://irshavaotg.gov.ua/) та триватиме до 15 грудня 2023 р.   
СПОСОБИ УЧАСТІ ГРОМАДСЬКОСТІ                                                             

      Громадськість в межах строку громадського обговорення має право подати в письмовій формі зауваження та пропозиції до звіту із стратегічної екологічної оцінки (розділу «Охорона навколишнього середовища») та проекту документу державного планування. Усі зауваження і пропозиції до проекту документа державного планування та звіту про стратегічну екологічну оцінку (розділу «Охорона навколишнього середовища» ), одержані протягом встановленого строку, підлягають обов’язковому розгляду замовником. За результатами розгляду замовник враховує одержані зауваження або вмотивовано їх відхиляє.    Ознайомлення з проектом: «Детальний план території для індивідуального садівництва (01.05) в с.Ільниця, урочище "Вільховий", Хустського району, площею 0,4500 га кадастровий номер 2121984500:02:001:0044» та отримати додаткову інформацію можна за адресою: м. Іршава, пл. Народна, буд. 2.                                         
ДАТА, ЧАС І МІСЦЕ ПРОВЕДЕННЯ ЗАПЛАНОВАНИХ ГРОМАДСЬКИХ СЛУХАНЬ (У РАЗІ ПРОВЕДЕННЯ)                                                                                              

    14 грудня 2023 року о десятій годині к.ч. у приміщенні сесійного залу засідань міської ради, за адресою м.Іршава, площа Народна, буд. 2. Ознайомитися з проектом Детального плану території та отримати додаткову інформацію можна за адресою: 90100, Закарпатська обл., м. Іршава, площа Народна, буд. 2 тел. (03144) 2-24-83;                                ОРГАН, ДО ЯКОГО ПОДАЮТЬСЯ ЗАУВАЖЕННЯ І ПРОПОЗИЦІЇ, ЙОГО ПОШТОВА ТА ЕЛЕКТРОННА АДРЕСИ ТА СТРОКИ ПОДАННЯ ЗАУВАЖЕНЬ І ПРОПОЗИЦІЙ                                                                                                                             Зауваження і пропозиції до Звіту із стратегічної екологічної оцінки, проекту Детального плану території подаються до виконавчого комітету Іршавської міської ради. 90100, Закарпатська обл., Іршавський р-н, м. Іршава, площа Народна, буд. 2. Або на електронну адресу rada@irshava.info Строк подання зауважень і пропозицій до 15 грудня 2023 року. Пропозиції та зауваження, подані після встановленого строку, не розглядаються.
МІСЦЕЗНАХОДЖЕННЯ НАЯВНОЇ ЕКОЛОГІЧНОЇ ІНФОРМАЦІЇ, У ТОМУ ЧИСЛІ ПОВ’ЯЗАНОЇ ЗІ ЗДОРОВ’ЯМ НАСЕЛЕННЯ, ЩО СТОСУЄТЬСЯ ДОКУМЕНТА ДЕРЖАВНОГО ПЛАНУВАННЯ

90100, Закарпатська обл., м. Іршава, площа Народна, буд. 2. Необхідність проведення транскордонних консультацій щодо проекту документа державного планування відсутня.


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Форма подання електронного звернення


Авторизація в системі електронних звернень

Авторизація в системі електронних петицій

Ще не зареєстровані? Реєстрація

Реєстрація в системі електронних петицій


Буде надіслано електронний лист із підтвердженням

Потребує підтвердження через SMS


Вже зареєстровані? Увійти

Відновлення забутого пароля

Згадали авторизаційні дані? Авторизуйтесь