На виконання вимог чинного законодавства та рішення сесії Іршавської міської ради «Про розроблення Комплексного плану просторового розвитку території населених пунктів Іршавської міської ради територіальної громади Закарпатської області» від 19.10.2021 року №1439 (зі змінами від 09.11.2023 №2835)» розпочато процедуру проведення громадських обговорень з формування завдання на розроблення Комплексного плану просторового розвитку території населених пунктів Іршавської міської ради територіальної громади Закарпатської області 

Процедурою формування Завдання на розроблення Комплексного плану, визначеною Постановою КМУ №926 від 01.09.2021 р., передбачено створення Робочої групи – тимчасового консультативно-дорадчого органу, що забезпечує проведення та опрацювання результатів громадського обговорення з формування Завдання на розроблення Комплексного плану.

 Робоча група формується з представників міської ради, виконавчого комітету міської ради, органів державної влади, державних та комунальних підприємств, установ та організацій, органів самоорганізації населення, громадських організацій, інших зацікавлених сторін у складі не менш як 5 осіб і не більш як 21 особа, з непарною кількістю членів.

У персональному складі Робочої групи частка членів, що представляють міську раду та виконавчий орган відповідної міської ради, не повинна перевищувати половину складу робочої групи плюс одна особа.

До персонального складу Робочої групи має входити принаймні один представник від кожного з населених пунктів Іршавської територіальної громади, який не є співробітником виконкому, допускається представлення одним членом робочої групи інтересів кількох суміжних сіл територіальної громади.

Заяви на включення до Робочої групи з формування Завдання на розроблення Комплексного плану просторового розвитку території населених пунктів Іршавської міської ради територіальної громади Закарпатської області приймаються до 22 листопада 2023 року за адресою: м. Іршава,
пл. Народна, 2 або електронною поштою: rada@irshava.info.