У рамках робочого візиту міського голови в Чорнопотіцький старостинський округ, разом з старостою Газдиком І.І., вчора, було здійснено огляд завершених робіт. Разом з тим, голова територіальної громади перевірив готовність шкільних та дошкільних установ старостинського округу перед початком опалювального сезону, а також відвідав об’єкти, які заплановано зробити найближчим часом.

Віктор Симканинець відвідав ЗДО в с.Підгірне, де батьки просили оновити дитячий майданчик. Оглянувши об’єкт, вирішено розпочати ряд робіт, що стосуються ремонту системи подачі електроенергії в будівлі згаданого ЗДО, передбачено також облаштування дитячого майданчика та закупівлі спортивно-розвиваючих конструкцій для дітей. В іншому ЗДО с.Ч.Потік давно мав завершитися розпочатий ремонт. У даному випадку, виникли питання до виконавця цих робіт, у першу чергу, щодо порушення термінів та недотримання якості виконання ремонту, після якого там виховуватимуся діти. Тож, таке безвідповідальне ставлення до виконання робіт, за словами Віктора Андрійовича, не залишиться без уваги. Відвідано також ЗДО с.Смологовиця, там також окреслено ділянки робіт задля забезпечення належних умов освітнього процесу.

Голова територіальної громади відмітив сумлінну роботу над розвитком маленьких вихованців, а також старанність працівників освітянських установ щодо охайності та якості ведення благоустрою у будівлях та навколо них.