Всеукраїнська громадська організація інвалідів «Правозахисна спілка інвалідів» завітала з робочим візитом до Іршавської громади Закарпатської області для проведення фокус-групового дослідження в межах проєкту «Дослідження участі громадськості у процесах прийняття владних рішень у партнерських громадах Проєкту USAID «ГОВЕРЛА». Зустріч розпочалася хвилиною мовчання на знак ушанування пам’яті загиблих захисників та захисниць України. До заходу долучилися заступник міського голови Іван Васильцюн, представники і представниці органів місцевого врядування та виконавчих органів міської ради, громадських організацій. Було обговорено ряд важливих питань, зокрема інклюзії, доступності, безбар'єрності та включеності громадян у процеси прийняття рішень у нашій громаді.
  Зазначили існуючі способи залучення мешканців громади до процесів прийняття рішень (у різний спосіб, наприклад: наявність консультативно-дорадчого органу, громадські слухання, обговорення, петиції, участь в управлінні бюджетом і т. д.) Було зазначено необхідність збільшувати залучення різних груп населення (в тому числі осіб з інвалідністю, жінок, ВПО) до процесів прийняття рішень, а також необхідність проведення навчання для ОМС та громадського сектору щодо способів та механізмів залучення, необхідності такого залучення та проведення правоосвітньої та роз’яснювальної роботи. 
  Подяка Всеукраїнській громадській організації інвалідів «Правозахисна спілка інвалідів» та Проєкту USAID «ГОВЕРЛА». Є чіткий намір громади рухатися в бік залучення громадян.