Спортивне орієнтування - один з небагатьох видів спорту, в якому учасники змагань діють суто індивідуально, поза полем зору тренерів, суддів, глядачів і навіть суперників. Тому для досягнення мети необхідні висока психологічна підготовленість, прояв наполегливості, рішучості, сміливості і самовладання. Встановлено, що під впливом занять з орієнтування значно розвиваються обсяг і переключення уваги, наочно-образна пам'ять. Особливості спортивного орієнтування полягають у найбільш органічному поєднанні фізичної та розумової діяльності, винятковій ефективності як способу зняття нервових навантажень з організму людини, а також фізкультурно-оздоровчого засобу для людей різного віку.

Саме тому з нагоди відзначення Всесвітнього Дня туризму, з метою розвитку здорового молодого покоління та популяризації на базі Іршавського МЦПО проведено змагання для школярів - молодшої, середньої та старшої груп.

Цього року такі заходи були проведені в міському парку нашої громади. Діти із задоволенням долали всі запропоновані етапи, вдосконалюючи свої вміння та навички у техніці пішохідного туризму, орієнтуванні та складанні наплічника. Найкращі з учнів були нагороджені грамотами МЦПО.