Любов Борисівна Микита – член Закарпатської організації художників Національної спілки художників України, талановита майстриня пензля  Закарпаття, зокрема нашої громади презентувала у рідному місті Іршава нову виставку своїх робіт «Філософії осені». Близько 25 картин художницею було презентовано, символічно, у актовій залі МЦПО Іршави. Це саме те місце, де Любов Борисівна щодня збирає дітвору для занять у художній студії «Боржавська фантазія» та невтомно роками передає свій творчий досвід молодому поколінню нашої громади. Привітати художницю у день виставки завітали колеги-педагоги, рідні, друзі, вихованці її творчої студії та Іршавський міський голова Віктор Симканинець.

У своїх картинах майстриня передала фарбами любов до природи. На багатьох роботах озера, ліси, оточуюча нас краса рідного Закарпаття, храми та, куди ж тендітній, красивій жінці без квітів. Слід зазначити, що Любов Борисівна свої роботи непросто презентувала для широкого огляду поціновувачів художньої творчості. Майстриня має на меті продати картини, а вилучені кошти передати на потреби наших ЗСУ.

Щиро вітаємо Любов Борисівну з успішною презентацією персональної виставки. Бажаємо щоб кожен день надихав Вас на нові ідеї і творіння, щоб серце постійно співало й наповнювалося натхненням, щоб Ваше бачення залишалося прекрасним і добрим, а життя поєднувало успіх, щастя та повагу. А також щиро вдячні за активну громадську позицію, за поставлену мету - допомогти ЗСУ, адже кожен з нас якщо на хвилину замислиться, то зрозуміє, що пророблено величезну, довготривалу, клопітку, майже ювелірну роботу.