У Свято-Іллінському храмі міста Іршава, у понеділок, відбулася заупокійна панахида за загиблим військовим. До храму на богослужіння прийшло багато людей, зокрема молодих людей, рідні, бойові побратими, друзі, однокласники. Призваний ще в 2014 році служити в АТО, він пішов захищати Україну знову, але вже добровільно, за власним бажанням, спеціально повернувшись із-за кордону.

Знаючи, що Батьківщина у небезпеці - його покликання було захищати… Іван Іванович Мудранинець народився у м.Іршава 01.10.1992 року.

За офіційною інформацією, Іван Іванович став першим загиблим з Іршави, але похований на «Алеї слави» - п’ятим. Виповнюється рівно рік з того моменту як тіло загиблого шукав рідний брат, і тільки зараз експертиза ДНК довела, що Іршавщина мусить зустріти чергову труну із своїм Героєм. Наш Захисник був стрілець - снайпер гірсько-штурмового батальйону, відданий військовій присязі та службі українському народу загинув 29.08.2022 р. поблизу населеного пункту Нововознесенськ, Херсонської області.

Всі слова зайві…

Висловлюємо глибокі співчуття рідним. Ця втрата є болісною і для вас, і для громади, бо згасло молоде, повне надій життя. Спочивай з миром наш Воїн, наш Захисник, наш Герой!

Вічна пам’ять!