Майже півроку організація іршавських бігунів-спортсменів Ir-Run club готувала мега феєричну подію, яка об`єднала навколо себе велику кількість спортсменів, місцевих підприємців, мешканців громади та місцеву владу. У Іршавській територіальній громаді відбувся напівмарафон Irshava Half Marathon з метою підтримати ЗСУ, зібрати кошти за рахунок забігу та закупити надсучасні дрони. Така техніка неабияк знадобиться нашим Захисникам щоб вигнати «збрід непотребу» з української землі.

Вже вдруге, Ir-Run club організовують масовий забіг у рідному місті, а цього року, на учасників та гостей чекало повне оновлення маршрутів, круті медалі та подарунки, а ще десятки столів зі смаколиками: солодощами, морозивом,  закарпатським бограчем, іршавською випічкою та смачнющим пловом. Свої майстерні лавки з медовими виробами, сирами, народними виробами, презентували іршавські талановиті майстри народних ремесел. День видався надзвичайно насиченим емоціями, позитивом, адреналіном, оплесками, захватом. Чотири дистанції протяжністю 10 км, 21 км, 1 км для юніорів та 400 м для дітей долали учасники забігу. Отже, попередньо зареєструвавшись онлайн, учасники забігу отримували свій слот - номер з яким у день забігу засвідчували свою участь. Загалом, як повідомляють організатори, прийняло участь близько 600 учасників різного віку. Дистанція 21 км складала 1 коло від центру міста Іршави, через села: Дубрівка-Білки-Осій-Ільниця і до фінішу в центрі міста (площа Народна). Дистанція 10 км – це 1 коло від центру міста Іршави в напрямку с.Лоза та повернення до фінішу на Народну площу. Стартували учасники забігу обох дистанцій одночасно та пробігли з наступними результатами:

На дистанції 21 км трійка лідерів серед чоловіків:

1) Клим Павло з часом 1:14:41,

2) Хоменко Віталій (1:15:55),

3) Воронкевич Ярослав (1:16:01)

У жінок на 21 км таблиця лідерів така:

1) Ковалів Іванна (1:30:50),

2) Федик Оксана (1:32:15),

3) Мартем'янова Анна (1:35:45).

 

Дистанція 10 км серед чоловіків:

1) Буяновський Кирил (34:26),

2) Ґерґардт Артур (36:30),

3) Дмитрук Олександр (36:51).

Серед жінок:

1) Славич Христина (41:19),

2) Соляк Марина (45:06),

3) Брунцвик Ірина (47:39).

Пізніше на стартовій доріжці вишикувались діти, також на дві різні дистанції. Вікову категорію було поділено на 1 км для юніорів та 400 м для малечі. Щасливі були всі, діти запевняють, що цей забіг залишив у їх пам`яті найпозитивніші емоції.

За підтримки Іршавської міської ради, підприємців Іршавщини, волонтерів та безумовно всіх учасників забігу було зібрано суму - 401603 грн. Головна мета досягнута, сума зібрана на спортивному святі піде на закупівлю дронів для ЗСУ.

Вітаємо в першу чергу організаторів забігу - Ir-Run club - це успіх! Усіх переможців та дякуємо кожному, хто долучився до благородної справи тим самим наблизив нашу перемогу над окупантами.