Спеціалісти Іршавської міської ради разом з представниками територіальних громад краю та членами громадських організацій, які подали свої ідеї для формування «Каталогу проєктних ініціатив», брали участь у семінарі-тренінгу «Розвиток потенціалу ІГС, ОМС в менеджменті, проєктному управлінні та грантовій діяльності», який проходив у м. Мукачево за підтримки UNDP Ukraine / ПРООН в Україні.

       Головна мета семінару - тренінгу – надати представникам громад та членам громадських організацій області фахові рекомендації щодо участі у грантових програмах та конкурсах і, таким чином, залучати у громаду додаткові ресурси та реалізовувати потрібні ініціативи.

      Протягом чотирьох днів учасники з понад 10 територіальних громад області розглянули основи грантрайтинга, ключові складові успішної заявки на отримання гранта, разбирали типові міфи й помилки грантошукачів.

      Окрім цього присутні мали можливість відразу застосувати отримані знання на практиці: впродовж тренінгу учасники працювали у командах над практичними завданнями, презентували свої ідеї для грантової заявки, разом з фахівцями грантрайтинга аналізували результати групової роботи.

    Захід відбувся у рамках проєкту «Посилення стійкості громад у регіонах України» за фінансової підтримки уряду Великобританії та у співпраці з Закарпатською обласною військовою адміністрацією.

@UNDP Ukraine / ПРООН в Україні

     Щиро дякуємо організаторам та тренерам за можливість розвиватися через такий цікавий і важливий тренінг!