У межах Програми (по 3-тьому конкурсу ) підприємці зможуть отримати фінансову підтримку до 4 000 євро (у гривні) на відновлення своєї господарської діяльності через три уповноважених банки: ОщадбанкПриватбанк та Банк Львів.

        Кошти мікрогранту може бути спрямовано на придбання обладнання, закупівлю сировини та матеріалів, виплату заробітної плати, орендну плату та інші нагальні господарські витрати.

Відбір учасників програми відбуватиметься за результатами конкурсів для таких категорій підприємств:

  •  близько 250 грантів для підприємців з усіх інших регіонів України, окрім тимчасово окупованих – прийом заявок з 05 по 18 вересня 2023 року. 

До Програми можуть долучитися мікропідпрємства, які:

•  мають до 9 працівників та річний дохід до 2 млн євро;

•  здійснюють свою діяльність за видами економічної діяльності, визначеними програмою мікрогрантів, починаючи з 01 лютого 2021 року або раніше;

•  мають позитивну кредитну історію;

•  не мають заборгованості перед бюджетом України;

•  не отримували міжнародну технічну допомогу, починаючи з 01 лютого 2022 року.

Для участі в конкурсі потрібно заповнити заявку на порталі Дія, де правильно вказати інформацію про показники діяльності підприємства до війни та під час бойових дій. Також необхідно визначити чіткі напрями використання коштів мікрогранту, які не можуть змінюватись під час їх подальшого фінансування.

Жодних розрахунків та бізнес-планів робити не потрібно. Рейтингова система Фонду розвитку підприємництва (ФРП) автоматично розрахує рейтинг та визначить переможців конкурсів.

Детальніше: https://microgrants.bdf.gov.ua/ 

Також радимо переглянути коротку відеоінструкцію – https://bit.ly/3rT0uhZ

Дозволені види економічної діяльності тут 

         За додатковою інформацією звертайтесь до відділу економічного розвитку та інвестицій Іршавської міської ради на електронну адресу: sektorekonomir@gmail.com.