Учора відбулася друга діалогова сесія за участі громадськості та представників влади. На ній було презентовано результат роботи робочої групи з двох проблем, які на попередніх заняттях було визнано такими, що потребують нагального вирішення. Куруц Анастасія з відділу економічного розвитку представляла дані зібрані про зупинки громадського транспорту, інша учасниця - Сідор Оксана, провідна методистка Іршавського міського будинку культури, представляла дані зібрані про звукопідсилювальне обладнання для МБК. Тренерка Лариса Бочкова за спеціальною методологією запропонувала присутнім проголосувати і таким чином визначити, куди буде спрямовано 444 000 грн від Міжнародної організації з міграції. З результатом 226 балів проти 168 перемогла ідея встановлення зупинок громадського транспорту.

       Таким чином, до 28 серпня нами буде подана проєктна заявка (план реагування) до МОМ на встановлення семи зупинок у селах Загаття, Климовиця, Чорний Потік, Ільниця та на виїзді з Іршави у сторону Броду та Ільниці. Присутня на сесії представниця МОМ Людмила Лівак наголосила, що громада активно попрацювала і якісно використала дані для прийняття кінцевого рішення, що призведе до вирішення проблеми, що турбує велику кількість населення громади, у тому числі вразливі групи.

       Нагадуємо, що проєкт реалізується Міжнародною організацією з міграції (МОМ) в рамках компоненту "Людський вимір: розбудова спроможностей збору даних на низовому рівні для покращення підготовки та стійкості громад в Україні" за фінансування Міністерства закордонних справ, торгівлі та розвитку Канади.
Дякуємо нашим партнерам за нові можливості для громади. Ми будемо надалі інформувати про хід проєкту. Він має завершитися до кінця цього року.