Звертаємо вашу увагу на важливе повідомлення щодо аварійності мостів нашої громади. Комісією ТЕБ та НС при Іршавській міській раді 10.08.2023р. було вирішено тимчасово закрити один з підвісних мостів громади для експлуатації громадянами у зв’язку з його аварійним станом. Підвісний міст в Іршаві, який сполучує вулиці Набережна-Партизанська має відрив тросових основ з обох сторін підвісного оснащення, також має неправильну, замалу товщину мостового покриття, відповідно експертної оцінки вважається небезпечним, таким який загрожує здоров’ю та життю людини. А отже підлягає ремонту і від сьогодні є - ЗАКРИТИМ ДЛЯ КОРИСТУВАННЯ.

Подібні мости, у нашій громаді, будуть позначені відповідними знаками як НЕБЕЗПЕЧНА ЗОНА. Просимо з порозумінням ставитися до обмежень та заборони експлуатації зазначених споруд задля власної безпеки та безпеки рідних. Просимо вас звернути особливу увагу на власних дітей та провести з ними інформативну бесіду щодо ігор та небезпеки в аварійних місцях.

Іршавською міською радою наразі проводиться паспортизація всіх мостів громади з дотриманням термінів та процедури відповідно до вимог законодавства України, далі буде зроблено ремонт, відновлення для найшвидшої експлуатації.