Нещодавно відбулася зустріч Іршавського міського голови з головою Закарпатської обласної адміністрації, у ході зустрічі було розроблено план заходів щодо ремонту автотранспортного сполучення доріг на території нашої громади. Тож, уже відбулися ремонтні роботи в напрямку Іршава-Дубрівка.

    Радує те, що домовленості щодо запланованої роботи зараз реалізовуються, приносять свої результати. На відрізку дороги у напрямку - Іршава, Ільниця, Осій, Білки – наразі проходять ремонтні роботи на самих критичних ділянках доріг. Надіємося, що всі напрацювання які були обговорені та узгоджені ОВА та Іршавської міської ради, яка також бере в цій роботі безпосередню участь виділяючи з бюджету посильні, адже на цю роботу міською радою виділено - два мільйони гривень, принесуть бажані результати.

    Є чимало далекоглядних планів на майбутнє з приводу доріг, деякі з них уже працюють від сьогодні і це дає надію що дороги у нашій територіальній громаді незабаром радуватимуть людське око та колеса наших автомобілів.