У звітний період відділом соціального захисту населення Іршавської міської ради надано 166 адміністративних послуг соціального  характеру. Зареєстровано 11 справ про набуття статусу внутрішньо переміщеної особи, а 12 справ  - щодо надання внутрішньо переміщеним особам державної грошової допомоги для покриття витрат на проживання.

          Також у звітному періоді робота відділу відображається у статистичній інформації щодо звернень мешканців Іршавської міської об’єднаної територіальної громади про призначення державних соціальних допомог (141 зареєстрована справа); державних субсидій (2 зареєстровані справи); державних соціальних пільг (14 зареєстрованих справ); компенсацій фізичним особам, які надають соціальні послуги з догляду на непрофесійній основі (18 прийнятих,   розглянутих та внесених, окрім цього,  1 справа на розгляді); складено 48 актів  про припинення догляду на непрофесійній основі та складено одну відмова у наданні догляду на непрофесійній основі;  припинення статусу внутрішньо переміщеної особи (11 зареєстрованих справ); оформлення посвідчень про наданий статус (25 зареєстрованих справ). З них, 24 - посвідчення багатодітна сім'я;   1 - посвідчення  статус вдови інваліда війни; 7 - реабілітація інвалідів. Розглянуто та підготовлено три акти встановлення факту  здійснення догляду.

          Окрім цього, кожного дня у телефонному режимі працівниками відділу надаються десятки усних консультацій жителям Іршавської міської територіальної громади з питань соціального захисту.

          На належному рівні організовані і заходи з підвищення кваліфікації працівників відділу через участь у семінарах, нарадах з питань змін в чинному законодавстві України у сфері соціального захисту населення, що організовуються департаментом соціального захисту населення Закарпатської обласної військової адміністрації.

        

В.о. начальника відділу                                                            Оксана ФЕЛЬЦАН