Іршавська міська рада

Закарпатська область, Хустський район

Інформація про пророблену роботу Осійського старостинського округу №5

Дата: 21.07.2023 09:35
Кількість переглядів: 170

Фото без описуНа виконання доручення Іршавського міського голови від 07.06.2023 року за №01-28/1438/а з метою висвітлення та інформування громадськості про діяльність роботи Осійського старостинського округу №5 згідно графіку Іршавської міської ради з 14.06.2023 року по 21.07.2023 року.

Керуючись Конституцією та законами України, актами Президента України, Кабінету Міністрів України, Положенням про старосту села та іншими нормативно - правовими актами, що визначають порядок його діяльності та взаємовідносинами із Іршавською територіальною громадою звітую про роботу за  червень - липень місяць 2023 року по Осійському старостинському округу №5:

 1. Надано консультації при особистому зверненні громадян.
 • Видано довідок різного характеру - 101
 • Видано актів обстеження умов проживання та по факту проживання – 1
 • Видано характеристик  по місцю вимог – 6
 • Вчинено нотаріальних дій - 1

Довіреності – 1

 • Листування з державними органами, установами, організаціями ( проекти відповідей) – 17
 • Опитування  ВПО  про перебування  на території Осійського старостинського округу №5 ( щотижнево ).
 •  Щоп’ятниці  надання інформації до відділу соціального захисту населення Іршавської міської ради  по внутрішньо переміщеним особам.
 • Щотижнево надання інформації до відділу соціального захисту населення Іршавської міської ради щодо потреби у паливі для домогосподарств де проживають ВПО.
 • Взято на облік ВПО - 0
 • Зняття з обліку ВПО – 5
 • Внесення змін до погосподарських книг в звязку з народжуваністю та смертністю .
 • Оформлено 43 справи для передачі до архівного відділу.
 • Підшито і оформлено 43 погосподарські книжки для здачі в архів.
 • Повідомлення фізичних  осіб щодо сплати заборгованості по сплаті земельного податку, податку на нерухоме майно, єдиного податку, орендної плати .
 1. Прийом громадян проводжу по місцю роботи в межах робочого часу та в позаробочий час за місцем проживання жителів села. Здійснюю моніторинг стану дотримання їхніх прав і законних інтересів у сфері соціального захисту, культури, освіти, фізичної культури та спорту, реалізації ними права на працю та медичну допомогу.

          Я, як староста, член виконавчого комітету беру участь у засіданнях виконавчого комітету міської ради. Виконую доручення міської ради, її виконавчого комітету, міського голови, інформую їх про виконання доручення.

Приймаю постійну участь та представляю інтереси жителів села, які звертаються за наданням матеріальної допомоги на лікування у зв’язку з важкими хворобами та складними життєвими обставинами, які розглядаються на виконавчому комітеті Іршавської міської ради. Всі звернення були підтримані та задоволені.

Щодо благоустрою, то жителі села беруть активну участь у соціально- економічному та культурному житті села. За звітній період на території Осійського старостинського округу проведено наступні роботи:

 • 29 червня 2023 року спільними зусиллями Іршавської міської ради та небайдужих жителів села було розпочато роботи по благоустрою сільського по вулиці Лазянська. Іршавською міською радою була задіяна спецтехніка для розширення території сільського кладовища. Зроблено новий заїд до кладовища і встановлено сім бетонних кілець.
 • 03 липня 2023 року проведено благоустрій на сільському кладовищі та прилеглій  до нього території по вул. Перемоги біля Михайлівського храму.
 • Протягом липня продовжуються роботи по благоустрою ще на двох кладовищах по вул. Лазянська. (Косіння сухої трави, чагарників)
 •  17 липня 2023 року  підсипано новий заїд на кладовище щебеневою сумішшю.
 1. Внесено зміни в по господарську книгу в частині землекористування у зв’язку з фактичним обміром земельних ділянок та здійснюються зміни в програмі ДПІ, щодо цих змін. Вноситься інформація щодо землекористувачів в ГУДПС для нарахування податку плати за землю. Готуються листи щодо питань, які стосуються земельних відносин. Здійснюється участь у розгляді земельних відносин, у просторовому плануванні відповідної належної території. Надаються громадянам роз’яснення з приводу землекористування.
 2. Щотижнево проводиться звірка  карток реєстрації особи та адресних карток.
 • Оповіщення громадян, які підлягають призову на строкову військову службу.
 • Проведено агітаційно-роз’яснювальні роботи щодо проходження військової служби за контрактом. Оповіщення громадян які підлягають приписці до призовної дільниці.
 • У ході роботи проводилась інформаційно – роз’яснювальна робота з чоловіками віком від 18 до 60 років, та надавалося  роз’яснення про грошове та соціальне забезпечення, особливості та переваги проходження та інші аспекти військової служби за контрактом. Також розміщено у адмінбудинку стенд з матеріалами про контрактну службу, що допомагає інформувати молодих людей про сучасну військову службу як роботу з військовим характером.
 • Оповіщення громадян, які підлягають призову на строкову військову службу. Проведено уточнення громадян, які підлягають призову на строкову військову службу в кількості 434 чоловік. Проведено агітаційно-роз’яснювальні роботи щодо проходження військової служби за контрактом.

Працюю для покращення умов села та побуту населення старостату спільно з членами виконавчого комітету, керівниками закладів освіти,   працівниками сімейної медицини, працівниками культури, які працюють на території  старостинського округу.

 

Староста с. Осій                                                            Іван Попович

Фото без опису


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Форма подання електронного звернення


Авторизація в системі електронних звернень

Авторизація в системі електронних петицій

Ще не зареєстровані? Реєстрація

Реєстрація в системі електронних петицій


Буде надіслано електронний лист із підтвердженням

Потребує підтвердження через SMS


Вже зареєстровані? Увійти

Відновлення забутого пароля

Згадали авторизаційні дані? Авторизуйтесь