Сьогодні, в Іршавській громаді відбулася вагома подія, голови чотирьох територіальних громад зібралися за одним столом задля підписання важливого документу для всіх чотирьох сторін - МЕМОРАНДУМУ про співпрацю та партнерство між Іршавською міською радою та територіальними громадами на території України, а саме: Білківською ТГ, Зарічанською ТГ та Довжанською ТГ.

Так як територіальні громади сьогодні пов’язані низкою економічних, соціальних та культурних зв’язків, такі дії можуть стати основою спільного розвитку та мати величезний потенціал для зростання. А відтак така співпраця націлена на здійснення необхідних кроків для обміну досвідом в межах співпраці.

Підписавши такий документ та засвідчивши його офіційною печаткою територіальної громади присутні уклали співпрацю між громадами та погодилися над створенням комфортного та безпечного середовища для життя задля економічного зростання в межах громад та взаємовигідного партнерства (співпраці) із сусідніми громадами. В ході узгодження спільних дій та налагодження комунікації, сторони дійшли спільної згоди на співпрацю в таких галузях: туристичній, культурній, освітній, екологічній та управлінню місцевим самоврядуванням.

Після офіційної згоди учасники партнерства реалізують спільні проєкти та програми з питань, які відповідають їх інтересам, популяризують партнерство, узгодять робочі графіки з підготовки таких проєктів, визначать відповідальних осіб та інші необхідні організаційні заходи.