У Іршавській громаді відбулося засідання робочої групи з формування Стратегії розвитку. Процес стратегічного планування відбувається за підтримки експертів проєкту «Стратегічний аналіз і рекомендації з розширення можливостей органів місцевого самоврядування і громад за допомогою відповідних стратегічних документів», який реалізовується Агенцією місцевого економічного розвитку Яворівщини за підтримки Проєкту USAID «ГОВЕРЛА». За підсумками представлення та обговорення фінальної версій документа, учасники робочої групи погодили бачення та місію громади, дерева цілей. Детально були розглянуті завдання та пропоновані ідеї проєктів.

             Учасники акцентували, зокрема, на важливості розвитку бізнесу в громаді та облаштування об’єктів інфраструктури дозвілля та відпочинку для дітей з інвалідністю. Заступник міського голови Іршавської громади Іван Васильцюн повідомив, що на деякі промислові об’єкти в громаді, вже є  потенційні інвестори. Однак вони вимагають повного пакету необхідних документів та наявність всіх інфраструктурних мереж, необхідних для запуску виробництв. Представник «Франкфуртського зоологічного товариства з 1858 року» Василь Мочан запропонував багато ідей проєктів щодо: екопросвіти дітей та молоді громади та розвитку туризму, на базі НПП «Зачарований край».

            За підсумками засідання, учасники робочої групи підкреслили, що до підготовки проєктів до планів заходів з реалізації Стратегій розвитку в громаді, потрібно залучати, якомога більше активістів громади та особливо молодь.