Відділ «Центр надання адміністративних послуг» Іршавської міської ради є структурним підрозділом Іршавської міської ради, в якому надаються адміністративні послуги згідно з переліком, визначеним відповідно до Закону України «Про адміністративні послуги».

За перше півріччя поточного року відділом «Центр надання адміністративних послуг» надано 2025 адміністративних послуг. З них:

1190 послуг пов’язаних з реєстрацією та зняттям з реєстрації місця проживання та видачею витягу про реєстрацію місця проживання.

179 послуг із земельних питань, а саме витяги з державного земельного кадастру - 109 та витяги з технічної документації про нормативно грошову оцінку - 70,

12 послуг служби у справах дітей,

152 послуг з надання компенсації витрат за тимчасове розміщення ВПО, по яких зроблено та передано на подальше опрацювання звіт до Закарпатської ОВА.

173 – з реєстрації права власності на нерухоме майно,

31 послуг відділу містобудування та архітектури Іршавської міської ради з видачі будівельних паспортів, надання містобудівних умов та обмежень та присвоєння поштової адреси.

Відповідно до рішення виконавчого комітету Іршавської міської ради від 26.05.2023 року № 98, внесено зміни в перелік адміністративних послуг відділом «Центр надання адміністративних послуг», а саме, видача довідок мешканцям нашої громади.

За червень місяць видано 51 довідок різного характеру.

Також надається інформація на запити від органів національної поліції, суду, нотаріусів, адвокатів та інших установ.

Здійснюється подача звітів та надання різного роду інформації та консультації.

З метою підвищення якості надання адміністративних послуг адміністратори ЦНАП постійно проходять онлайн навчання, беруть участь у різних семінарах та вебінарах.