Керуючись Конституцією та законами України, актами Президента України, Кабінету Міністрів України, Положенням про старосту села та іншими нормативно-правовими актами, що визначають порядок його діяльності та взаємовідносинами із Іршавською територіальною громадою звітую про роботу за квітень - червень місяці 2023 року по Брідському старостинському округу  Іршавської міської ради.

Працівниками старостинського округу  за квітень – червень 2023 року  за зверненнями громадян проведено відповідну  роботу:

 • Видано довідок – 132
 • Видано характеристик  по місцю вимог – 11
 • Видано актів обстеження умов проживання та по факту проживання – 21.
 •  Листування з державними органами, установами, організаціями              ( проекти відповідей) – 23.
 • Опитування  ВПО  про перебування  на території  Брідського старостинського округу (щотижнево).
 • Щотижневе надання інформації до відділу соціального захисту населення Іршавської міської ради, щодо внутрішньо переміщених осіб, які тимчасово проживають на території Брідського старостинського округу.
 • Прийнято, оформлено та передано до Іршавської міської ради пакети документів громадян які  є членами Хустської територіальної організації УТОГ для отримання матеріальної допомоги.
 • Подання звіту (показників) вуличного освітлення до відділу  Фінансового та матеріально технічного забезпечення Іршавської міської ради за квітень, травень, червень.
 • Внесення змін до погосподарських книг у зв’язку з народжуваністю та смертністю.
 • Подання відомостей до ЦНАП Іршавської міської ради про громадян України, зареєстрованих за місцем проживання у відповідній адміністративно – територіальній одиниці, яким протягом квітня-травня-червня виповнилося 18 років для періодичного поновлення персональних даних державного реєстру виборців.  
 • Проводиться робота з оформлення справ для передачі до архівного відділу.
 • Вручення громадянам Брідського старостинського округу квитанцій , щодо сплати податку за нерухоме майно у кількості – 148 шт.
 • Повідомлення фізичних  осіб щодо сплати заборгованості по сплаті земельного податку, податку на нерухоме майно за період 2022 року.
 • Внесено зміни в по господарську книгу в частині землекористування у зв’язку з фактичним обміром земельних ділянок та здійснюються зміни в програмі ДПІ, щодо цих змін. Вноситься інформація щодо землекористувачів в ГУДПС для нарахування податку плати за землю. Готуються листи щодо питань, які стосуються земельних відносин. Здійснюється участь у розгляді земельних відносин у просторовому плануванні відповідної належної території. Надаються громадянам роз’яснення з приводу землекористування.
 • Уточнення облікових даних військовозобов’язаних, які були відправлені до військових частин.
 • Проведено роботу та надано відповідь на 14 розпоряджень до першого відділу Хустського РТЦК та СП.
 • Проведено інформаційно – роз’яснювальну роботу по Брідському старостинському округу про відбір кандидатів на військову службу за контрактом.
 • Проведено звіряння облікових даних карток первинного обліку з військово-обліковими документами військовозобов’язаних та обліковими даними списків персонального обліку військовозобовязаних, призовників та резервістів з питань реєстрації місця проживання шляхом подворового обходу у 2023 році.

Щодо благоустрою, то жителі села беруть активну участь у соціально-економічному та культурному житті села. За звітний період на території округу проведені наступні роботи:

 • у квітні місяці мною було організовано транспорт для акторів музично-драматичного театру «Пролісок» Іршавського МБК у зв’язку з чим вихованці Брідського ЗДО мали змогу подивитися виставу «Уроки ввічливості» та «Знайомство з вітамінами»
 • згідно розпорядження міського голови Віктора Симканинця, щодо проведення санітарної очистки, благоустрою та озеленення населених пунктів на території Іршавської ТГ,  у квітні місяці Брідським старостинським округом за участі небайдужих жителів старостату, колективу Брідського  та Дешківського ЗДО, Брідського ЗЗСО І-ІІІ та початкової школи с. Дешковиця, колективу АЗПСМ с. Брід та ФАП с. Дешковиця,   проведено благоустрій по прибиранню  узбіччя дороги у напрямку сіл: Брід та Дешковиця, а саме: від Іршави у напрямку с. Брід, від стадіону с. Брід у напрямку с. Дешковиці та с. Загаття та у напрямку с. Чорний Потік;
 • за сприянням Іршавської міської ради та  небайдужих жителів старостату на території Брідського старостинського округу проведено озеленення території а саме: на території адмінбудинку Брідського старостинського округу висаджено 25 шт. липи та 115 шт. сосни.
 • в кінці квітня спільними зусиллями Іршавської міської ради та жителями  підсипано дорогу грунто-щебнем  та здійснено  розчистку узбіч вулиці Миру с. Брід із залученням спец техніки.
 • здійснено часткову заміну електроламп вуличного освітлення с. Брід;
 • за сприянням депутатів у с. Дешковиця змінено ліхтарі для освітлення вуличного освітлення у кількості 10шт.

12 травня на території Брідського ЗЗСО І-ІІІ ст.. Іршавської міської ради було звершено заупокійну панахиду за воїном Матіко Андрієм Івановичем, який працював вчителем географії в Брідському ЗЗСО  І-ІІІ ступенів та загинув12 травня 2022 року захищаючи нашу Державу від підступного та безжального ворога.

          Заупокійне богослужіння очолив настоятель Свято-Архангело-Михайлівського храму с. Брід, протоієрей Юрій Павлович.

 Вчителі, учні, представники влади, рідні та близькі зібралися для того, аби піднести свою молитву та віддати шану воїну Андрію Матіко.

У червні місяці спільними зусиллями з КП «ТЕПЛО-МІСТО» викошені узбіччя дороги у напрямку с. Брід та проведено ремонтні роботи по вул. Центральній, а саме: замінено лічильник вуличного освітлення на Центральній опорі №51.

Працюю для покращення умов села та побуту населення старостату спільно з членами виконавчого комітету, керівниками закладів освіти, працівниками сімейної медицини, працівниками культури, які працюють на території старостинського округу.

 

З повагою староста 

Брідського старостинського округу                                                               Іван ЗЕМЯНСЬКИЙ