На виконання доручення голови Іршавської міської ради Симканинця В.А. відділ соціального захисту населення Іршавської міської ради надає інформацію про роботу відділу  за  період з 01.05.2023р. до 27.06.2023р.

         Зокрема, у звітний період відділом соціального захисту населення Іршавської міської ради надано 292 адміністративних послуг у сфері соціального захисту населення Іршавської міської територіальної громади. Набуття статусу внутрішньо переміщеної особи   (20 зареєстрованих справ).

 У відділі зареєстровано 21 справи щодо надання внутрішньо переміщеним особам державної грошової допомоги для покриття витрат на проживання.

          Також у звітному періоді робота відділу відображається у статистичній Зінформації щодо звернень мешканців Іршавської міської об’єднаної територіальної громади про призначення державних соціальних допомог (265 зареєстрованих справ); державних субсидій (3 зареєстрованих справ); державних соціальних пільг ( 9 зареєстрованих справ); компенсацій фізичним особам, які надають соціальні послуги з догляду на непрофесійній основі (17 прийняті,   розглянуті та внесені, окрім цього,  5 справа на розгляді); припинення статусу внутрішньо переміщеної особи (1 зареєстрованих справ); оформлення посвідчень про наданий статус (28 зареєстрованих справ). З них, 21 посвідчення багатодітна сім'я  та 1 посвідчень на осіб з інвалідністю ; посвідчення  ветеран праці (1зареєстровано справ), реабілітація інвалідів (15 зареєстрованих справ).Розглянуто та підготовлено 15 актів встановлення факту  здійснення догляду.

         Окрім цього, кожного дня у телефонному режимі працівниками відділу надаються десятки усних консультацій жителям Іршавської міської територіальної громади з питань соціального захисту.

          На належному рівні організовані і заходи з підвищення кваліфікації працівників відділу через участь у семінарах, нарадах з питань змін в чинному законодавстві України у сфері соціального захисту населення, що організовуються департаментом соціального захисту населення Закарпатської обласної військової адміністрації.

          26.06.2023р.

 

В.о. начальника відділу                                                                                                                      Оксана ФЕЛЬЦАН