Фото без опису

У межах ініціативи «Посилення стійкості громад в регіонах України» стартував збір пропозицій для формування Каталогу проєктних ідей

За проєктом ПРООН «Посилення стійкості громад в регіонах України», що реалізовується за фінансової підтримки уряду Великої Британії, стартував збір пропозицій для формування Каталогу проєктних ідей у Закарпатській області.

Долучитися можуть громадські організації, органи місцевого самоврядування, комунальні підприємства, районні державні адміністрації, структурні підрозділи облдержадміністрацій, які об'єдналися у партнерство (зокрема й із бізнес-структурами).

Напрямки проєктних ідей для формування Каталогу 👇

▪️ місцевий економічний розвиток;

▪️ освітні послуги;

▪️ медичні послуги;

▪️ соціальні послуги;

▪️ адміністративні послуги / цифровізація;

▪️ цивільний захист та безпека життєдіяльності;

▪️ екологія, управління відходами;

▪️ інше.

Сформований «Каталог проєктних ідей» стане основою для створення портфоліо проєктів, які будуть спрямовані на забезпечення інклюзивного та гендерно чутливого переходу від ефективного реагування на кризу та надзвичайні ситуації до сталого соціально-економічного відновлення.

📌 Подання пропозицій до каталогу проєктних ідей здійснюється у такому порядку:

1) Заповнення «Форми опису пропозицій для Каталогу проєктних ідей» у форматі WORD ➡️ https://is.gd/WcXBcT;

2) На основі «Форми опису пропозиції для Каталогу проєктних ідей» заповніть онлайн-форму за посиланням ➡️ https://is.gd/rC0M0n;

3) Завантажте «Форму опису пропозиції для Каталогу проєктних ідей» у форматі WORD до п.24. онлайн-форми.

Заявки приймаються до 17:00 год. 29 червня 2023 року.

          Інформацію потрібно надіслати на електронну адресу відділу економічного розвитку та інвестицій Іршавської міської ради: sektorekonomir@gmail.com

У разі наявності будь-яких запитань, прохання звертатися за номером 0677933838 та/або електронною поштою: sektorekonomir@gmail.com, Оксани Меренич – начальник відділу економічного розвитку та інвестицій Іршавської міської ради у Закарпатській області.

Обмежень щодо кількості проєктних ідей від одного заявника немає.

Заповнена у WORD проєктна ідея повинна бути завантажена відповідно до п.24 гугл-форми (*.doc). Розмір файлу не повинен перевищувати 10 МБ.

ВАЖЛИВО!

● Подані матеріали не повертаються і не рецензуються.

● Причини прийняття на розгляд/відхилення проєктної ідеї не розголошуються.

● Заповнюючи онлайн-форму, Ви автоматично надаєте свою згоду на обробку вказаних в анкеті персональних даних, відповідно до Закону України «Про захист персональних даних»

Додатково! У разі наявності будь-яких запитань, прохання звертатися за номером 050-979-40-85 та/або електронною поштою esma.umerova@undp.org до Есми Умерової, координаторки ПРООН у Закарпатській області.