Днями в с.Дубрівка відбулася робоча зустріч міського голови Віктора Симканинця із старостою Дубрівського старостинського округу Малиновським В.Я., поспілкувалися про  аварійний стан будівлі колишньої Іршавської державної сортодослідницької станції с.Дубрівка та можливості вирішення – збереження та оновлення.

Справа в тому, що більше року міська рада надсилає офіційні звернення, листи у відповідні міністерства б’ючи на сполох що будівля розсипається у прямому значенні того слова. Відбувся огляд будівлі та оцінка технічного стану будівлі. На жаль, усі приміщення згаданої станції, як зовні так і з середини, виглядають жахливо. Відтак постає питання що робити із гнилими стінами котрі можуть одного дня коштувати людині життя.

Як зазначив Іршавський міський голова Віктор Симканинець: - «Чекати більше не можна, ці стіни ледве стоять, близько гуляють діти, молодь, це може призвести до непоправного, навколо будівлі величезна трава – це найкраще середовище для розплоду гризунів та повзаючих». Додав з цього приводу і свої думки Володимир Малиновський: «Колись тут сіяли і жали, тут вирувало життя, техніка стабільно виконувала свою роботу, але зараз один занепад. Я боюся що одного дня мені передзвонять із сумною звісткою що когось таки придавило стіною, тоді дійсно буде пізно».

 Тому за підсумками оцінки технічного стану будівлі, обговоривши та узгодивши всі деталі було вирішено направити звернення повторно до профільного міністерства з пропозицією або передати споруди у власність громади або привести їх у відповідний стан згідно будівельних норм з метою негайного покращання стану будівлі.