Сьогодні, 19 червня, у виставковій залі Іршавського МБК відбулася художня виставка юної, талановитої іршавчанки, а сьогодні ще й іменинниці, - Христини Мельник.  Більше п’ятдесяти картин презентувала молода художниця, яка працює зі станковою графікою і створює декоративні та стилізовані орнаментальні роботи. Як виявилося, юна художниця майстерності навчилася не у художній школі, а самостійно. Роботи, котрі прикрашали стіни домівки та робочого кабінету пані Христини близько 10-ти років захоплено привертали увагу десятків знайомих. Як тільки но іршавчани дізналися що дівчина власноруч майструє таку красу почали наполягати щоб вона презентувала своє мистецтво роду станкової графіки на виставці. Сама ж дівчина зізнається, що така ідея була для неї приємною пропозицією, але вона дуже довго думала чи це дійсно потрібно, як відреагують люди. Та результат перевершив всі очікування, сьогодні всі в захваті вдивлялися в майстерність робіт і дивувалися наскільки ж терпіння та уяви потрібно мати щоб створити таку красу чорно-білими кольорами.

Привітати юну художницю прийшло чимало гостей, це і рідні, знайомі, однокласники, друзі,  культурні діячі, місцева влада, а також художники. Першим зі словами привітання до Христини звернувся іршавський міський голова Віктор Симканинець, побажав їй не зупинятися, тільки йти вперед, розвивати свій талант. А також зауважив, що Христина стала своєрідним прикладом для тих іршавчан, котрі можливо так само малюють, пишуть, співають, але роблять це тільки для себе, а потрібно навпаки показати чим людина талановита, адже це хороший вклад у розвиток громади. Привітала юний талант і начальник відділу освіти, охорони здоров’я, культури, сім’ї, молоді та спорту Іршавської міської ради Єлизавета Яцканич, яка відзначила її подякою відділу культури. Виявляється, за результатами обласного пленеру художників «Рожевий цвіт», одна з робіт дівчини «Дерев’яна церква, пам’ятка архітектури» буде представлена на обласній виставці у музеї архітектури, побуту в м.Ужгород що відбудеться 22 червня цього року.

Організувала, мотивувала, підтримувала Христину та провела виставку  заслужений працівник культури України – Оксана Сідор. Також Христину Мельник вітали художники Любов Матіко - художник, народний майстер України, член спілки художників України, викладач Ільницької ДШМ, Надія Вербищук – художник, викладач Іршавської ДШМ, котрі також відзначили майстерність юної художниці. Ця зустріч подарувала масу задоволення, гарний настрій та багато позитивних емоцій завдяки мелодійності гості виставки, скрипальки – Ліани Прицької та народного гурту «Остра тирнина».