Сьогодні, 16 червня, поминальна церемонія пройшла у рідному селі воїна Івана Тюка – Ільниці. Утворивши «живий» коридор близькі, друзі, односельчани та побратими гідно та з усіма почестями провели Героя в останню путь. Тюк Івану Юрійовичу не судилось дожити двох місяців до свого 26-ти річчя. Народився він 18 серпня 1997 року. Був призваний до лав Збройних Сил України 01 грудня 2022 року, виконував бойові завдання як оператор-розвідник батальйону морської піхоти. На жаль, війна забирає кращих…

Відданий військовій присязі, українському народові, мужньо виконавши військовий обов’язок, в бою за Україну, її незалежність, волю та суверенітет, Іван Юрійович загинув поблизу населеного пункту Велика Новосілка Волноваського району Донецької області. Під час виконання штурмових дій група наших захисників тоді зазнала ворожих обстрілів. Він мужньо боровся за свою країну! Життя молодого воїна обірвалося 07 червня 2023 року.

Чин відспівування Героя у співслужінні духовенства нашої громади очолив благочинний району протоієрей Іван Лупак. Попрощатись з ним прийшло багато людей, серед яких міський голова Віктор Симканинець та керівний склад міської ради. У нашого земляка, який віддав життя за Україну та мир і спокій кожного з нас, залишились батько, мати, брат та сестра. Без батька залишилось двоє діточок та стала вдовою дружина.

Назавжди в пам’яті тих, хто знав воїна, він залишиться життєрадісним чоловіком, який любив спорт, був активістом, будував плани на майбутнє, жив на повні груди.

Горе прийшло в родину Захисника України та кожне серце жителя нашої громади. У цей важкий час низько схиляємо голови перед світлою пам’яттю захисника, який поліг за мирне небо над Україною. Висловлюємо щирі співчуття рідним та близьким загиблого, розділяємо їхній біль, поділяємо горе…

Небо плакало разом з нами всіма...

Вічна йому пам'ять!