Літо! Нарешті канікули, ігри, веселощі. Саме так розпочинається найтепліша пора року в сонячному, привітному Закарпатті. 13 червня 2023 року с.Осій тепло зустрічав діток зі всієї України. Під теплим літнім дощиком цьогоріч було відкрито дитячий табір «Світло надії».

Молитвою та привітаннями розпочали дійство священнослужителі. Активну участь приймали ж і самі дітки. Владика благословив дітей та нагадав що день має починатися з молитви, любові та поваги одне до одного. Тут на дітей чекають активні будні, ігри, квести, інтелектуальні та розважальні заходи. Саме в таборі дітки мають можливість розкривати таланти до лідерства, самостійності та командоутворення. Загалом табір наповнений дітьми віком 5-15 років. За організацію та підтримку завзято взялися «Волонтери Закарпаття», котрі щохвилини були поруч з дітками. Присутніми на святі були представники служби у справах дітей міської ради разом з інспектором з ювенальної превенції Хустського відділу поліції.

Святково під гімн завершувалася урочиста частина, а тим часом виглянуло сонечко, дитяча нетерплячість ледве чекала щоб схопитися за улюбленого м’яча і поганяти в футбол, потанцювати та просто нарешті поспілкуватися з друзями котрих давно не бачив.