У травні 2023 року проведена наступна робота з підвищення якості та    доступності надання ПМД:

  1. Збільшено кількість місць надання послуг за  договором  з НСЗУ по пакету № 24 «Мобільна паліативна медична допомога дорослим та дітям»;
  2. Укладено договір з НСЗУ за пакетом № 51 «Супровід і лікування дорослих та дітей з психічними розладами на первинному рівні медичної допомоги»

          З метою виконання вимог до організації надання послуг та вимог до переліку обладнання, по вищевказаним пакетам, нами проведено закупівлю медичного обладнання на суму в 153 тис. 05 грн.

        3.Розробляються заходи по підготовці  закладів КНП до опалювального сезону 2023-2024 років.

        4. Розробляються технічне та медичне завдання за проектом будівництва амбулаторії  в с. Осій.

        5. Подано пропозицію в МОЗ України, щодо забезпечення закладів КНП альтернативними джерелами живлення.

        6. Подано пропозицію в МОЗ України в межах спільного проекту зі Світовим банком «Зміцнення системи охорони здоровʼя та збереження життя» (HEALUKRAINE) для закладів первинної медичної допомоги (ПМД) щодо встановлення сонячного енергетичного обладнання (сонячні панелі, акумулятор, інвертор, встановлення, розробка ПКД тощо).

       7. Завершено капітальний ремонт приміщень в АЗПСМ с. Загаття.

       8. Проведено поточний ремонт інженерних комунікацій в АЗПСМ   с. Лоза.

      9. У медичних підрозділах  Іршавського центру первинної медичної допомоги по Іршавській ТГ продовжується профілактика  захворюваності інфекційними захворюваннями шляхом рутинної вакцинації, яка не зменшує обертів. Так,  за травень місяць 2023 року проведено 1тис.419 планових вакцинацій проти інфекційних захворювань, і в загальному за 5 місяців цього року маємо вже проведені 7 тис.583 щеплення.

Дещо  зменшилась кількість проведення вакцинацій проти КОВІД 19  і за місяць складає  91 вакцинацію проти  499 вакцинацій за 5 місяців ( в середньому по 100 /місяць).

    Проте треба сказати, що з початку року зменшилась і кількість зареєстрованих  хворих на КОВІД 19 і складає на сьогоднішній день по Іршавській ТГ 107 осіб, з них 14 дітей,  в тому числі : 2 дітей до 1 року,  1 дитина з вікової категорії  5 – 9 років,  2 дітей вікової категорії  10 – 14 років та 9 дітей вікової категорії  15 – 17 років.  Летальних випадків не зареєстровано.

 

      Головний лікар                                                Оксана БУЛЕЗА