Для Іршавської та Кам’янської територіальних громад, 07 червня 2023 року, завершився перший етап у проєкті «Людський вимір: ефективне управління за допомогою даних та залучення громад», який втілюється «Міжнародною організацією з міграції» в партнерстві з «Західноукраїнським ресурсним центром» та фінансується Посольством Канади.

Останній дводенний тренінг на тему «Обробка даних» дозволив обом командам разом із тренеркою Анжелою Старовойтовою опрацювати нові питання і фактично сформувати по дві проєктні заявки на участь у конкурсі, який невдовзі буде оголошений МОМ, на суму 260 000 грн кожен. Із 26-ти поданих заявок планують профінансувати до 15-ти.

Як і у попередніх двох тренінгах, у цьому взяли участь по 10 учасників та учасниць (постійних та унікальних) із кожної громади. По завершенню всі ділилися своїми враженнями від навчань, і у всіх вони були лише позитивними.

Проєкт «Людський вимір: ефективне управління за допомогою даних та залучення громад» продовжується.

Велике прохання до мешканців громади брати участь у всіх опитувальниках, які пропонуються нашими фахівцями.

https://docs.google.com/forms/d/1jt08DQd22OFw5ZlJJJgu21z_zb841a_PwAL0VsuGRNM/viewform?edit_requested=true  https://docs.google.com/forms/d/14oAy68DzgTIa1P_iOV09FZ_1ghaCWbtRMrfB8HqSyRE/edit

Ваша думка важлива - саме на неї ми опираємося при написанні проєктних заявок.

 Працюємо разом задля розвитку нашої громади!