Програма USAID АГРО запрошує подавати заявки на одержання співфінансування для реалізації проєкту «Підтримка ММСП у використанні інноваційних послуг».

Мета даного проєкту співфінансування – надати підтримку українським мікро, малим та середнім підприємствам (ММСП) у впровадженні та використанні інноваційних рішень, що сприятимуть покращенню їх продуктивності та ефективності, шляхом часткової компенсації вартості таких послуг сервісним компаніям.

Програма USAID АГРО планує надати до 18,3 млн грн за допомогою двох проєктів співфінансування  українським недержавним суб’єктам господарювання (за виключенням ФОП), які мають досвід у наданні сервісних послуг для ММСП і відповідну кваліфікацію, розроблять та задокументують процедури надання таких сервісних послуг до початку реалізації проекту та продемонструють своє лідерство і здатність впроваджувати сучасні інноваційні рішення для покращення діяльності ММСП, що входять до цільових ланцюгів доданої вартості АГРО.

Дедлайни:

до 12 червня 2023 р. – зареєструватися для участі у передзаявочному онлайн-семінарі (електронна адреса agro.subawards@chemonics.com ) під час якого учасники зможуть задати свої запитання

13 червня 2023 р. з 11:00 до 13:00  АГРО проведе семінар

до 18:00, 19 червня 2023 р. – для усіх запитань щодо цього конкурсу.

до 18:00 30 червня 2023 р. – кінцевий термін подання заявок (бюджет і супровідні документи).

Нагадаємо, раніше також повідомлялося, що USAID АГРО виділяє $2 млн на модернізацію гідромеліорації.