Керуючись Конституцією та законами України, актами Президента України, Кабінету Міністрів України, Положенням про старосту села та іншими нормативно-правовими актами, що визначають порядок його діяльності та взаємовідносинами із Іршавською територіальною громадою звітую про роботу старости за період квітень-травень 2023 року.

        Загатянський старостинський округ №6 складається з 5 населених пунктів, а саме: Загаття, Климовиця, Кобалевиця, Івашковиця, Дуби.

          Я, як староста, член виконавчого комітету беру участь у засіданнях виконавчого комітету міської ради. Виконую доручення міської ради, її виконавчого комітету, міського голови, інформую їх про виконання доручення.

          Прийом громадян проводжу по місцю роботи в межах робочого часу та в позаробочий час за місцем проживання жителів села. Здійснюю моніторинг стану дотримання їхніх прав і законних інтересів у сфері соціального захисту, культури, освіти, фізичної культури та спорту, реалізації ними права на працю та медичну допомогу.

         Приймав постійну участь та представляв інтереси жителів сіл, які звернулися за наданням матеріальної допомоги в лікувальних цілях на виконкомі. Всі звернення були підтримані та задоволені.

          За звітний період на території округу проведено наступні роботи:

  • За запитами громадян різного характеру видано - 63 довідок.
  • Видано актів обстеження по факту проживання та умов проживаня – 8.
  • Вчинено нотаріальних дій – 3.
  • Листування з державними органами, установами, організаціями (проекти відповідей) – 10.
  • Моніторинг ВПО про перебування на території Загатянського старостинського округу №6.
  • Надання інформації про кількість ВПО до відділу соціального захисту населення Іршавської міської ради (щотижнево).
  • Здійснено роз’яснювальну роботу з керівниками установ, підприємств, організацій та фізичними особами на території Загатянського старостинського округу №6, щодо вимог постанови Кабінету Міністрів України №1487 від 30.12.2022 року «Про затвердження порядок організації та ведення військового обліку призовників, військовозобов’язаних та резервістів».

         Попри війну, жителі прилеглих сіл беруть активну участь в соціально-економічному та культурному житті наших сіл. Проводиться впорядкування подвірїв господарств жителів села, приватних магазинів, установ та підприємств та прилеглих до них територій, узбіччя підїздних доріг, памятних місць.

         І у завершення звіту – велика і щира подяка нашим Збройним Силам України за захист нашої землі і наш відносно спокійний сон. Висловлюю слова вдячності всім тим, хто забезпечує надійну роботу тилу, тим, хто підтримував різноманітні благодійні ініціативи, хто долучився до вирішення важливих для громади питань, за прояв їх небайдужості та патріотизму.

         Дякую за довіру, підтримку і співпрацю міському голові, виконавчому комітету міської ради, депутатам міської ради, робітникам всіх установ та закладів, підприємцям, керівникам підприємств, всім жителям сіл, хто докладає багато зусиль для покращення життя нашого старостинського округу.

Слава Україні! Героям Слава!

 

З повагою, староста                     Ростислав ЦІЛЬО