У громаді авершилась першість Іршавської ДЮСШ з футболу серед юнаків 2008-2009;2010-2011 р.н. яка проходила у два кола. Змагання проходили за круговою системою. У кожній віковій групі по 6 команд.

В результаті запеклої боротьби призові місця розподілилися наступним чином.

В 2008-2009 р.н.

- ФК "Бронька - Довге

- ДЮСШ Іршава

- ФК "Сільце"

2010-2011 р.н.

- ФК "Бронька - Довге

- ФК "Сільце"

- ФК "Бужора" Іршава

Приємно бачити тренерів команд, які з радістю підхоплюють ініціативу й готують спортсменів до змагань, докладають усіх зусиль задля патріотичного виховання молодого покоління. Бажаємо всім командам продуктивних тренувань та нових перемог.

Змагання відбулись за підтримки міського голови Віктора Симканинця, начальника відділу освіти, охорони здоров'я, культури, сім'ї, молоді та спорту Єлизавети Яцканич, методиста з питань фізичної культури та спорту ВООЗКСМС Бориса Ломаги, директора ДЮСШ Віти Пензеник, головного судді змагань Василя Поповича, керівника Іршавського центру первинної медичної допомоги Оксани Булеза, заступника голови Хустської районної федерації футболу Андрія Веждела.

Особлива подяка голові правління Іршавської райспоживспілки, президенту ФК "Сільце" Сергію Лупаку за надану посильну допомогу в організації турніру та нагородження учасників. Подяка суддям Богдану Попюрканич та Івану Старості.

Найсильніша і найщиріша вдячність - нашим воїнам ЗСУ за можливість грати в улюблену гру, за змогу перемагати, але знаємо, що найголовніша наша перемога ще попереду.

Все буде Україна!🇺🇦