15-16 травня у м. Львові Проєктом USAID «ГОВЕРЛА» проведено тренінг «Можливості співпраці програми транскордонного співробітництва INTERREG NEXT Польща-Україна 2021-2027» для громад-партнерок Проєкту USAID «ГОВЕРЛА», де взяли участь і спеціалісти Іршавської міської ради.  

Експерти Представництва INTERREG NEXT розказали представникам громад-партнерок Львівської, Волинської, Закарпатської та Рівненської областей про партнерство в межах Програми INTERREG NEXT Польща-Україна 2021-2027  та практичні аспекти Програми .

В ході проведеного тренінгу «Можливості співпраці програми транскордонного співробітництва INTERREG NEXT Польща-Україна 2021-2027 з громадами партнерами проєкту USAID «ГОВЕРЛА» Західної України» було представлено аналіз зацікавлених сторін та "дерево" проблем. Крім того, учасників ознайомили з фінансовими аспектами підготовки та реалізації проєкту.

Діана Кодрова, експертка Національного органу Програми, розказала про Моніторинг проєктів МТД в Україні. Андрій Мацелюх розповів про логіко-структурна матрицю проєкту та приклади заповнення. Разом з тим, учасники тренінгу мали можливість оглянути аплікаційні форми попередньої програми Польща-Білорусь-Україна.

Наостанок учасники ознайомились з якісними та практичними аспектами промоції власного проєкту та спілкування з цільовою аудиторією.