Виробництво електроенергії для забезпечення потреб населення та фронту і відбудова зруйнованих ворогом об’єктів енергетики – саме на це спрямовуються сьогодні всі кошти, які ми з вами сплачуємо за спожиту електроенергію. Саме тому питання вчасних та в повному обсязі здійснених розрахунків – питання національної ваги. Про це говорять в компаніях Групи Tolk і наголошують: розраховуватися можна за допомогою різноманітних сучасних онлайн-сервісів, у банках, поштових відділеннях.

Для громадян, які мають заборгованість і не можуть одразу сплатити всю суму – передбачений такий механізм, як реструктуризація існуючої заборгованості. Більше про це: Як укласти угоду на реструктуризацію заборгованості за спожиту електроенергію?

Ті ж споживачі, котрі отримують субсидію, повинні сплатити борги до закінчення квітня – в протилежному разі ризикують втратити державну допомогу. Більше про це: Українці, які хочуть отримувати субсидію, повинні оплатити борги за спожиту електроенергію до кінця квітня

Про все це, а також про цінову політику на електроенергію, про перспективи розвитку енергоринку, про фінансову дисципліну споживачів говорила в програмі «Актуальне інтерв’ю» Наталія Німець, директорка ТОВ «Закарпаттяенергозбут» (Група Tolk).

Дивіться повну версію: https://youtu.be/Az6zNvKBlVc       

Пресслужба ТОВ «Закарпаттяенергозбут»