Протягом  березня  Іршавський міський  будинок  культури  спільно з аматорськими колективами працювали згідно планів роботи. За звітний період було надано озвучення на трьох заходах. Робота закладів проходить у відео форматі та частково в режимі офлайн. В рамках місячника благоустрою здійснено прибирання території та вивезено листву та сміття.

 У березні, зразковий музично-драматичний театр «Пролісок» Іршавського МБК, під керівництвом Василя Філеша, розпочав свій тур по закладах дошкільної освіти громади з виставами казок «Уроки ввічливості» з книги «Герої казкового замку» та «Знайомство з родиною Вітамінів» з книги «Казки однієї ночі» нашої землячки, члена Національної спілки письменників України Оксани Фулитки. Вони, в рамках Всеукраїнського тижня здорового дитячого  харчування  відвідали вже такі садочки  Іршавський ЗДО № 4 «Ялинка», ЗДО № 3, Брідський ЗДО. П'єси-казки повчальні, насичені різними сюжетами, вони - про красу почуттів людини, а відтак і про її вчинки, про ввічливість, про користь вітамінів.

 

У виставковій залі міського будинку культури діє відкрита  виставка. Запрошуємо всіх бажаючих відвідати виставку робіт народного об’єднання народних майстрів та художників «Колорит Боржави» (кер. Філеш В.В.).  

    19 березня  місто Хуст приймав переможців Відкритого фестивалю-конкурсу стрілецької пісні «Красне поле», серед яких і народний аматорський хор «Мелодія» Іршавського міського будинку культури Іршавської міської ради Закарпатської області (керівник – заслужений працівник культури України Оксана Сідор,). Захід покликаний популяризувати пісенні твори національно-патріотичної тематики та твори, які оспівують славетні подвиги українського народу і події, пов’язані з проголошенням Карпатської України.  Колектив нагороджено дипломом та подякою.

Також повідомляємо, що зразковий аматорський цирк  «Весела арена» (кер. Попович Н.Я.) проводить набір  учасників, для  занять.  Цирк є лауреатом багатьох  фестивалів-конкурсів  оригінального жанру різних рівнів.

Народний аматорський гурт «Остра тирнина» (кер. Матіко А. І.) - прийняв участь у благодійному концерті на підтримку Збройних Сил України,  з метою популяризації української традиційної естрадної пісні в Україні та за її межами та взяв участь у першому турі телефестивалю «Всеукраїнська народна пісенна премія « Галицький шлягер 2023»  під гаслом «Захистимо Україну піснею»  25 березня 2023р.  м. Івано - Фраківськ. 

     Напередодні  Великодніх свят  двері  міського будинку культури відкриті для дітей та дорослих, які приходять не тільки, щоб виступити на сцені, а й для того, щоб  поспілкуватися в дружнім колі, розповісти про свої досягнення та поділитися своїми переживаннями. Також оглянути  відкриту виставку.

 

В.о. начальника МБК                                   Ірина Олексик