На території Іршавської громади функціонують вже декілька спортивних майданчиків зі штучним покриттям. Сьогодні ведеться будівництво чергового такого спортмайданчика на території Лозянської гімназії – філії КЗ Іршавський ліцей №1. Хоча погода часом не сприятлива, але роботи йдуть  досить активно.

Міський голова Віктор Симканинець разом з депутатом міської ради Миколою Боршошем поспілкувались з підрядником про хід виконання робіт. Також, для облагородження пришкільної території,  директору освітнього закладу Ярославу Сочка передано саджанці липи вузьколистої та обговорено питання, які потребують вирішення.

Цей майданчик вкрай необхідний і важливий як для учнів, так і тому, що тут зможе займатись сільська молодь. Вже закладено основу, монтується огорожа, встановлюється штучне покриття та буде розміщено спортивне обладнання. Роботи ще тривають. Встановлення таких  майданчиків підвищує рівень зацікавленості дітей і молоді до спорту, свого фізичного розвитку. Є така мета, що поступово такі об’єкти будуть з’являтися і в інших населених пунктах нашої громади.