Програма USAID АГРО запрошує українські підприємства, в тому числі сільськогосподарські(сг) обслуговуючі кооперативи (СОК) та с/г виробничі кооперативи (СВК), подавати заявки на одержання співфінансування для організації і навчання роботі з інструментами, що замінюють ручну працю в сільському господарстві, та надання доступу до цих інструментів для кінцевих бенефіціарів GESI* після навчання.

Мета даного субгранту – заміщення важкої фізичної ручної праці в сільському господарстві засобами малої механізації (ММ) у галузі тваринництва, так і рослинництва, а також переробки агропродукції. Для цього Програма USAID АГРО має на меті провести навчання представників мікро, малих та середніх сільськогосподарських підприємств (ММСП) та домогосподарств, які належать до категорії GESI використанню засобів малої механізації, а також створити сприятливі інформаційні й фінансові умови для підтримки переходу до їх застосування.

Завантажити повний опис технічного завдання можна за посиланням: https://bit.ly/3MfCrlx 

Дедлайни:
📌12 квітня 2023 р. – щоб підтвердити участь у передзаявочному онлайн-семінарі, який АГРО проведе 13 квітня з 14:00 до 16:00.
📌18:00, 17 квітня 2023р. – для усіх запитань щодо цього конкурсу.
📌18:00, 4 травня 2023 р. – кінцевий термін подання пропозицій
У будь-якій кореспонденції щодо цього конкурсу на адресу agro.subawards@chemonics.com прохання в темі листі вказувати його назву - ЗПЗ № 48.
--
*GESI - англ. Gender Equality and Social Inclusion - укр. Гендерна рівность та соціальна інтеграція

https://drive.google.com/drive/folders/1Bo6RNwEtYAMAxAi_RpqsW7LlDX7P4i6E