Минулого тижня, протягом трьох днів, керівники 13 ЦНАПів Закарпатської області обмінювались досвідом створення ефективної команди центру в умовах кризових ситуацій та відновлення. Відповідний форум на тему «Надання якісних адміністративних послуг в умовах кризового реагування та відновлення» проходив у Трускавці. Спільно з експертами вивчались нові підходи до покращення надання якісних адміністративних послуг у громадах.

 Успішними прикладами адаптації ЦНАПів в умовах воєнного часу ділились керівники Іршавської, Свалявської, Вишківської, Королівської, Солотвинської, Хустської, Горондівської, Міжгірської, Вільховецької, Вилоцької, Великолучківської, Чинадіївської та Холмківської територіальних громад. Окрім цього, учасники заходу ознайомились з передовими інструментами управління якістю під час надання адміністративних послуг та сучасними інформаційними технологіями в роботі фахівців центрів.

Міжрегіональний форум щодо зміцнення потенціалу ЦНАПів організований Програмою розвитку ООН (ПРООН) в Україні за підтримки Уряду Великої Британії.