До Всесвітнього дня казки, який відзначають у березні, зразковий музично-драматичний театр «Пролісок» Іршавського МБК, під керівництвом Василя Філеша, розпочав свій тур по закладах дошкільної освіти громади з п’єсами-казками: «Уроки ввічливості» з книги «Герої казкового замку» та «Знайомство з родиною Вітамінів» з книги «Казки однієї ночі» нашої землячки, члена Національної спілки письменників України Оксани Фулитки.

 Для дітей це дуже цікаві п’єси-казки, змістовні, повчальні, насичені різними сюжетами, вони – про красу почуттів людини, а відтак і про її вчинки, про ввічливість та про користь вітамінів у житті. У виставах вражають декорації, костюми, музика.  Режисура і актори гармонійно поєднані, створили ідейно і художньо цілісне видовище для глядачів, від акторів вчительки – Сови Мудрівни, мавпочки - Хамко, Жабенят, Їжачка, Горобчика просто неможливо було дітлахам відвести погляд.

 «Це прекрасний театр нашої громади, який формує особистість, дихає, пульсує - він живий. Від імені автора всім діткам–артистам дякую за їх сміливість та участь у виставах, а театру бажаю процвітання та вдячних глядачів» – сказала мама письменниці Ганна Фулитка.

23 березня 2023 р. учасники зразкового музично - драматичного театру   «Пролісок» побували у гостях у Іршавському закладі дошкільної освіти №4 «Ялинка».

З вистав малеча дізнається про те, як потрібно ввічливо говорити, вимовляти чарівні слова, що корисного їсти, які вітаміни потрібно вживати, щоб бути сильними, здоровими та спритними.

    Юні актори вдало зіграли ролі:

 Сова Мудрівна – Богдана Шпеньович.

Мавпочка Хамко – Ангеліна Матішинець.

Їжак – Василина Данилаш.

Горобчик – Ангеліна Вознюк.

Жабенята – Дарія Звонар, Анастасія Пайтина, Анастасія Суходольська.

Лисички – Василина Філеш, Тетяна Дешко.

Вовк – Назар Копин.

Ведмідь – Василь Дешко

27 березня 2023 року,  зразковий музично-драматичний театр «Пролісок» Іршавського МБК виступав у Іршавському ЗДО №3.