Якщо ви власник/власниця чи керівник малого (5 - 50 працівників) та працюючого бізнесу і вам потрібна стратегія стійкості та розвитку, запрошуємо вас стати учасником навчально-консультаційної програми «Стале та стійке підприємство SURE», розробленої на основі методик Міжнародної організації праці (ILO).

Мета програми

посилити спроможність українських підприємств та підприємців через аналіз набутого досвіду проживання кризових ситуацій, формування на основі нього індивідуальних сценаріїв реагування і адаптації до викликів часу.

Навчальна програма SURE визначає стійкість бізнесу як «здатність бізнесу передбачати кризу та реагувати на неї, не лише виживати та відновлюватися, але й розвиватися» завдяки трьом складовим:

Аналіз та управління ризиками

Мережі та партнери

Лідерство і корпоративна культура

Участь у програмі є безкоштовною для представників малого та середнього бізнесу.

Критерії учасника програми навчання та менторингу SURE

- Ви є власником(-цею) бізнесу або керівником (-цею) з повноваженнями приймати управлінські рішенні на рівні бізнесу

- Ваш бізнес офіційно зареєстрований та безперервно працює від 1 року і більше

- Чисельність працівників - від 5 осіб

- Ви не ведете жодної діяльності з країною-агресором

- Ви готові інвестувати щонайменше 20 годин свого часу на навчання та виконання домашніх завдань

- Ви готові розробляти та впроваджувати реальну Стратегію стійкості у своєму бізнесі

- Ви маєте бажання налагоджувати нові знайомства, будувати партнерства, обговорювати складні ситуації та переймати досвід інших

Якщо всі вище зазначені критерії – це про вас, то перейдіть за посиланням https://docs.google.com/forms/d/e/1FAIpQLSdlt8CbAo6Ff61Rkqba_E-Ly_moKl3zLlYDkN4qDikt6i7bPw/viewform для реєстрації на програму «Стале та стійке підприємство SURE».

Кількість місць у навчальній програмі обмежена 40 учасниками (по 10 учасників на потік). Реєстрація буде закрита про досягенні зазначеного обмеження (40 учасників).

РЕЄСТРАЦІЯ НА ПРОГРАМУ ТРИВАЄ ДО 05 КВІТНЯ 2023 року, 23.30.

Після затвердження вашої заявки на участь ми будемо раді вітати вас серед власників та керівників, які прагнуть зробити свій бізнес стійким із потенціалом до неперервного розвитку.